Талановиті та обдаровані: нагороди для маленьких житомирських розумників

Талановиті та обдаровані: нагороди для маленьких житомирських розумників

Житомир пишається своїми талановитими дітьми – переможцями учнівських олімпіад, конкурсів. Ми цінуємо їхні здобутки, невтомне бажання бути кращими, але розум та інтелектуальні здібності дітей не завжди справедливо оцінюють.

 

Крім обласних етапів олімпіад, турнірів, конкурсів - захистів науково-дослідницьких робіт, діти показують гарні результати на всеукраїнському рівні. Приємно, що щороку кількість розумників не меншає. Діти прагнуть успішно навчатись та отримувати нагороди за знання.

У Житомирі вже склалася традиція, за якою грамотами та грошовими преміями нагороджують переможців всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. У рейтингу регіону наші учні 8-й рік поспіль посідають перші місця в олімпіадах, конкурсі - захисті «Малої академії наук України», інтелектуальних турнірах, конкурсах.

«Стипендіатами  міського голови стали 217 учнів шкіл та вихованців позашкільних закладів на суму 132,2 тис грн. В обласному етапі олімпіад брали участь 223 учні, переможцями стали 183, або 82% від числа учасників, – розповідає завідувач науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради Тетяна Мяновська. – Проведення різних конкурсів та змагань об’єднує дітей, надаючи їм можливість реалізувати себе та проявити свої здібності».

За її словами, грошові премії отримують учні, які перемогли на олімпіаді з базових предметів на рівні міста, області, а також на всеукраїнському рівні, на конкурсі - захисту науково-дослідницьких робіт «Малої академії наук України». В обласному етапі «Малої академії наук України» брали участь 80 учнів, з яких 56 стали переможцями.

Абсолютний переможець отримає 300 гривень, за І місце – 250 гривень; за II місце – 200 гривень; за III місце – 150 гривень.

«Щороку у нас змінюються критерії нагородження. Ми можемо нагороджувати або за перші місця, або ж допускаємо другі й треті місця за перемоги на всеукраїнських олімпіадах», – наголосила Тетяна Мяновська.

Також традиційне заохочення передбачено для учнів загальноосвітніх шкіл (конкурс «Обдарованість року»). Діти від 8 до 17 років, які досягли певних успіхів і уславили Житомир на різноманітних конкурсах й змаганнях, нагороджуються грошовими винагородами, що дозволяє отримати додатковий стимул у здобутті знань. Цьогоріч тридцять переможців отримали грошову винагороду (по 500 гривень).

Юлія Довбня

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:00 Графіки погодинних відключень електрики на 11 грудня 09:39 Загальні бойові втрати противника зросли на 7 бойових машин, 23 артсистеми і 1460 військових 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 11.12.2025 щодо російського вторгнення 09:00 11 грудня: все про цей день, яке свято, прикмети, традиції і погода у Житомирі Від читача 14:29 «Благодійний збір» від лікаря, який про це навіть не чув – дивіться подкаст про цю та інші шахрайські схеми у новому випуску подкасту «Кіберздоров’я» 17:48 Шукала «легкого заробітку» та втратила близько 350 тис. грн: коростенка потрапила в тенета шахраїв 17:27 Бізнес Житомирщини запрошують долучитися до державної програми “Зимова підтримка” 17:00 Житомирян запрошують на зустріч з народознавицею Марією Масловською 16:39 У Станишівці рятувальники ліквідували пожежу господарської споруди 16:21 У зв’язку з ремонтом водогону на вул. Шевченка тролейбуси № 4А та № 15А курсуватимуть в об’їзд 16:20 До уваги покупців: у продажу може з'явитися небезпечна чашка китайського виробництва 16:00 "Тиша не захищає": стаєте свідками насильства — не мовчіть 15:40 Спортсмени Житомирщини на Чемпіонаті світу OKEANMAN 2025. Підсумки змагань 15:17 16-річна бердичівлянка під керівництвом спецслужб росії намагалась вчинити теракт в Житомирі 15:00 Житомирян запрошують долучитися до обговорення бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2026 рік 14:41 Екологи перевірили факт скиду стічних вод у ставок «Крошенський» у Житомирі 14:20 Зима пробує сили: в Україну прийде невелике похолодання 14:00 У Житомирі відбувся благодійний показ вистави «МАМИ́» photo_camera 14:00 Понад 2 тисячі немовлят з’явилося в цьому році в Пологовому відділенні КП «Лікарні №1» Житомирської міської ради photo_camera 12:51 Відкритий кубок Житомира з бочча: результати змагань
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up