Судитимуть підприємця, який постачав у дитсадки неякісне вершкове масло

Судитимуть підприємця, який постачав у дитсадки неякісне вершкове масло

Директор підприємства протягом лютого-червня 2017 року організував та здійснював постачання до дитячих садків області фальсифікований неякісний продукт під виглядом вершкового масла.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Житомирської області.

Прокуратурою Житомирської області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заволодіння директором підприємства м. Житомир, шляхом зловживання службовим становищем, бюджетними коштами Бердичівської міськради у розмірі понад 140 тисяч гривень.

Викрито зловмисника та припинено його незаконну діяльність завдяки спільним злагодженим діям прокуратури області та працівників Управління Служби безпеки України в області.

У ході досудового розслідування, яке проводило Управління СБУ в області, з метою забезпечення відшкодування шкоди, завданої територіальній громаді м. Бердичева, накладено арешт на квартиру директора та транспортні засоби підприємства.

Також за клопотанням, погодженим прокурором, слідчим суддею Корольовського районного суду м. Житомира постановлено ухвалу про знищення понад 4,5 тонни неякісного продукту, який постачали під видом вершкового масла.

Відтак прокуратура спільно із Службою безпеки попередили постачання для дошкільних навчальних закладів області фальсифікованого продукту, небезпечного для здоров’я та життя дітей.

У п’ятницю, 26 січня 2018 року, обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 191 КК України направлено до Богунського районного суду м. Житомира для розгляду по суті.

Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме прокуратура Житомирської області.

Довідково: санкція зазначеної статті передбачає покарання – обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:40 До уваги житомирян: у місті працює "гаряча лінія"! 14:19 Штрафи за порушення правил паркування можна сплатити онлайн через Е-приймальню 14:00 Вчені розповіли про вплив розчинної кави на здоров’я 13:14 У Тетереві в гідропарку втопився чоловік photo_camera Від читача 17:28 Пропонують інвестувати. Обіцяють швидкий прибуток і мінімальні ризики. 12:39 У Житомирі на вулиці Сергія Параджанова травми в ДТП отримав пішохід 12:19 У Звягелі через відчинені дверцята авто сталася ДТП: постраждала 70-річна велосипедистка 12:00 Вогонь ледь не дістався пшеничного поля: за добу на Житомирщині рятувальники ліквідували шість пожеж сухостою photo_camera 11:40 Верховна Рада зареєструвала законопроєкт Мінсоцполітики щодо посилення системи захисту дітей. Інфографіка photo_camera 11:19 Розпочався масштабний книгообмін «Книжкова площа»-2026: як долучитися 11:00 Фахівці ЖТТУ завершили навчання у Швейцарії photo_camera 10:40 25 липня - Всесвітній день запобігання утопленню 10:20 WikiLegalAid — безоплатний правовий довідник для кожного 10:00 У Житомирі рятувальники ліквідували наслідки російської атаки. ФОТО photo_camera 09:40 ППО України збили 4 керовані авіаційні ракети та 160 ворожих БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 24.07.2026 щодо російського вторгнення 09:00 24 липня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 20:22 У Житомирі від ворожого БпЛА виникла пожежа на АЗС 17:00 У річці Случ місцеві жителі помітили підозрілий предмет — сапери ДСНС дістали з водойми протитанкову міну часів Другої світової photo_camera 16:40 На Північному обході Житомира закладають основу для розширення магістралі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up