Суд зобов’язав провайдерів заблокувати ще 69 сайтів

Суд зобов’язав провайдерів заблокувати ще 69 сайтів

За рішенням Печерського районного суду тринадцять операторів та провайдерів мають заблокувати доступ до 69 сайтів. Відповідно до ухвали суду, досудове розслідування встановило, що через ці сайти відбувався збут наркотичних та психотропних речовин. 

За рішенням суду від 7 листопада 2019 року блокування здійснюватиметься через “накладення арешту на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні зазначених веб-ресурсів, з метою збереження речових доказів та припинення вчинення кримінальних правопорушень”.

69 веб-сайтів, які мають бути заблоковані за рішенням Печерського райсуду, працювали як інтернет-магазини та форуми, за допомогою яких рекламувалися та незаконно збувалися наркотичні засоби та психотропні речовини, йдеться у рішенні суду.

Досудове розслідування проводилося з 25 травня 2018 року, у вчиненні кримінальних правопорушень підозрюються 32 особи. 

Станом на 5 листопада ці 69 сайтів продовжували незаконну діяльність, “відтак використовуються в якості знаряддя вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 307 частиною 3 КК України”, сказано в документі. 

Влітку 2019 року було 4 рішення судів, відповідно до яких провайдери зобов’язані заблокувати 26 вебсайтів. 

За повідомленням сайту «Інтернет-свобода» ГО «Інтерньюз-Україна»

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up