Субсидії в Україні: що з цього приводу думають житомиряни?  – опитування

Субсидії в Україні: що з цього приводу думають житомиряни?  – опитування

Минулого року питання перерахунку пільгових виплат комунальних послуг, стало «притчею во язицех» серед людей.

За цей час ми встигли детально ознайомитися з  процедурою монетизації субсидій та навіть обурюватися з приводу нового формату отримання квитанцій, де більше не вказується пільгова частка виплат, що покриває нам держава. Тож сьогодні ми пропонуємо кожному висловити свою точку зору з цієї теми!

Опитування

Якій формі отримання монетизації субсидії ви надаєте перевагу: готівковій чи безготівковій виплаті?

Опитування

Чи вважаєте ви зручним новий формат квитанцій з комунальних платежів, де зазначається лише повна сума щомісячної сплати коштів, без урахування пільгової частки?

Опитування

Чи вже траплялися у вас проблеми з перерахунком субсидій в цьому році?

Опитування

Чи ви помітили значне заощадження сімейних коштів за новою системою перерахунку субсидій?

 

Ірина Хоцька

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Валерій
    За газ неоплочено біля 500 Грн. за минулий рік по сей день!
  • віктор
    умови виділення субсидіїїзроблені так що  її неотримае скоро ніхто.Завишають показники наприклад ви дали показник на го рячу воду 4куби а вам для оплати ставять10кубів  ви оплачуете 4куб.-400грн а субсидіїї дуля з маком  оплати 1000грн може буде. субсидія
    ,
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:56 Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням 15:21 Циклон Anne несе на Житомирщину затяжну негоду: синоптики попереджають про грози, зливи та можливий град 13:30 У Коростені родина загиблого 18-річного хлопця дала згоду на донорство органів: врятують чотири життя. ВІДЕО 11:54 Пухнастики шукають господарів: оголошення у Житомирі станом на 9 травня 2026 року Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 10:56 Надзвичайники врятували червонокнижне лосеня зі спаленої землі Чорнобильського лісу. ВІДЕО play_circle_filled 10:45 Вночі у Житомирі ліквідували пожежу на одному із підприємств: залучали 48 надзвичайників та 9 одиниць техніки 10:15 У Житомирі за 4 млн грн облаштовують мережу каналізування на вул. Скульптора Олішкевича 10:08 На Житомирщині знизилася захворюваність на грип і ГРВІ 09:42 У Житомирі попрощалися з Воїном Михайлом Рябчуком, який повернувся на щиті лише через рік і два місяці 09:25 Лише через рік і сім місяців на щиті повернувся до рідного міста Герой Олександр Савчук 09:00 9 травня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди 08:42 «Парад дозволено»: указ Зеленського про Москву став головною інформаційною бомбою 9 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up