Студент ЖНАЕУ Юрій Ваховський за тиждень знищив 4 бобрів

Студент ЖНАЕУ Юрій Ваховський за тиждень знищив 4 бобрів

У соцмережі фейсбук з'явився пост про студента Житомирського національного агроекологічного університету Юрія Ваховського, який за допомогою заборонених знарядь лову вбив за тиждень 4 бобрів.

Про це на своїй сторінці у соцмережі фесйбук написав громадський активіст Василь Тьоркін

"Давненько я не постил убогих любителей петель и капканов. Но вот наткнулся на одного и мимо пройти не смог. Этакий "любитель" бобров из Житомира Юрий Ваховский. Студент Житомирского национального агро-экологического университета (не спрашивайте откуда))) периодически приходится лазить по браконьерским сообществам((( За неделю выродок уничтожил ЧЕТЫРЕХ бобров. Нелегально и с помощью петель (самоловы, как и капканы у нас запрещены)...
Бобры это не куньи, так любимые нами, но все же...", - написав Василь Тьоркін. 

Відео дня

Журналісти "20 хвилин" поспілкувалися з автором посту. Як повідомив Василь Тьоркін, він займається одним з всеукраїнським фондів допомоги куницям. Тому про браконьєрські ресурси знає не з чуток. Доводиться постійно їх моніторити.  "Здебільшого ці ресурси присвячені браконьєрству з використанням петель, капканів і т.д. Всі ці самолови в Україні заборонені",- розповів Василь Тьоркін. Найсумніше те, що 90% таких ресурсів створені у соцмережі ВК саме українцями. 

Моніторячи одну з таких груп, яка має назву "Охота/промысел/капканы/петли", активіст і виявив фото, на яких студент ЖНАЕУ хизується своїми "трофеями". Пост Василя Тьоркіна викликав резонанс і розійшовся мережею інтернет. Житомирський "герой" Юрій Ваховський після розголосу не лише видалив фото вбитих бобрів з групи, а й свою сторінку у соцмережі ВК. 

Але, як зауважує Василь Тьоркін, у цій групі ще повно таких фото, на яких наші співгромадяни вихваляються своїми "трофеями". Активіст зауважив, що один грам бобрового струменя (а саме він і приваблює браконьєрів) може коштувати від 3.5 до 6 гривень, залежно від області. Проблема в тому, що один браконьєр в середньому може знищити 7-8 бобрів. Якщо порахувати, що у великого бобра маса струменя коливається у межах 500-600 г, а інколи сягає і до 1 кг, то один "чорний"мисливець за сезон матиме близько 20 тис. грн прибутку. 

Згідно чинного законодавства, штраф за одного незаконно впійманого бобра складає 10 тис.грн. Але, як бачимо, браконьєрів він зовсім не лякає і вони продовжують винищувати беззахисних тварин заради свого збагачення. 

Ольга Сідлецька

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (7)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:00 На проходження НМТ у Житомирській області за два тижні зареєструвалося 6 649 кабінетів здобувачів освіти 14:41 З 1 квітня збільшиться розмір компенсаційних виплат роботодавцям, - Держслужба зайнятості 14:20 На Бердичівщині через необережність під час паління згоріла оселя - господар загинув 14:01 Прокуратура повернула Ружинській громаді з приватної власності греблю вартістю понад 800 тисяч гривень Від читача 15:28 У Житомирі гештальт-терапевтка та волонтерка Ксенія Лавріна проведе тренінг про те, як спілкуватися з військовими 12:40 ДТП з мотоциклом на Олевщині: дві жінки в реанімації, травмований і нетверезий керманич photo_camera 12:21 На вимогу Екоінспекції в Житомирі впорядковано територію на схилі річки Лісна біля Сосновського мосту 12:00 Чемпіони України з футзалу U-15 (2009 р.н.) photo_camera 11:40 Як отримати "Пакунок малюка" 11:19 У Житомирі відкрили Почесне Консульство Естонії. ВІДЕО play_circle_filled 11:00 Підвищення пенсій з 1 квітня: кого стосуватиметься 10:38 43-річний житомирянин, у якого стріляли вчора на Польовій, помер у лікарні 10:20 «Незламні постаті Житомира»: стартував ґрантовий проєкт для молоді 10:00 Готівкою у громадському транспорті Житомира можна буде розраховуватися до 1 червня 09:41 Майже до 440 тисяч осіб зросли загальні втрати росіян в живій силі 09:20 Оперативна інформація станом на 06.00 28 березня 2024 року щодо російського вторгнення 09:00 28 березня: яке сьогодні свято, прикмети, традиції і погода у Житомирі 17:57 Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам? 17:22 З 1 квітня завезти гуманітарну допомогу буде можливо лише з використанням онлайн-системи 17:01 Три заклади охорони здоров’я Житомирської області надають послуги раннього втручання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up