"STOP, корупція" розповідає, хто не є її членами та закликає громаду бути активнішими у боротьбі з беззаконням

"STOP, корупція" розповідає, хто не є її членами та закликає громаду бути активнішими у боротьбі з беззаконням

Громадська організація "STOP, корупція" наголошує житомирянам на тому, що не має нічого спільного з деяким громадянином, який у свою чергу, навпаки, представляється членом ГО.

Редакція "20 хвилин" публікує вміст звернення без змін!

ГРОМАДСЬКА    ОРГАНІЗАЦІЯ   «STOP,  КОРУПЦІЯ»Описание: http://www.zakarpatia.com/wp-content/uploads/2015/02/stop_corruption.jpg

Stop_corruption_zt@meta.ua


 

     З В Е Р Н Е Н Н Я

            Шановні житомиряни!      

 

      Останнім  часом в  місцевих засобах  масової інформації  почали з’являтися різного роду повідомлення від  гр.. ……………………. про  його  роботу, як  голови ??? ( чи члена)  громадської організації «Стоп корупції». Поступає інформація про неодноразове притягнення  його до кримінальної відповідальності, зміну  свого прізвища та спонсорування діяльності так званої організації  бізнесменом Михайлом Пухтаєвичем.  

       В зв’язку  з цим члени громадської організації «STOP, корупція», які протягом багатьох років активно  борються із цим ганебним явищем та відстоюють  інтереси простих пересічних громадян не лише м. Житомира, а й Житомирської області,  які неодноразово  виступали та продовжують  виступати проти незаконного  видобутку корисних копалин, зокрема, і піску  в с. Стрижівка Коростишівського району Житомирської області  Михайлом Пухтаєвичем,  П О  В І Д О М Л Я Ю Т Ь,  що нічого спільного з діяльністю  гр………………. громадська  організація  «STOP, корупція», не має.

       Гр………………ніколи не був членом громадської організації «STOP, корупція».

       Діяльність  громадської організації «STOP, корупція»  ніколи не спонсорувалася  бізнесменами.

        Про факти корупційних діянь просимо повідомляти на електронну адресу організації.

        Просимо усіх свідомих громадян, яким не байдуже майбутнє нашого Поліського краю, о 12-30  14 лютого 2018 року прийняти  участь у розгляді Житомирським апеляційним адміністративним судом адміністративного позову   жителів Народицького району  про  надання Житомирською обласною  радою  Приватному підприємству «ДБР-3» спеціального дозволу на користування надрами на території Древлянського  заповідника.

        Не будьте байдужими!

        Приєднуйтесь до членів громадської організації «STOP, корупція».

        Переможемо корупцію разом!

      

     Члени  громадської організації «Stop, корупція»

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up