"STOP, корупція" розповідає, хто не є її членами та закликає громаду бути активнішими у боротьбі з беззаконням

Громадська організація "STOP, корупція" наголошує житомирянам на тому, що не має нічого спільного з деяким громадянином, який у свою чергу, навпаки, представляється членом ГО.

Редакція "20 хвилин" публікує вміст звернення без змін!

"STOP, корупція" розповідає, хто не є її членами та закликає громаду бути активнішими у боротьбі з беззаконням

ГРОМАДСЬКА    ОРГАНІЗАЦІЯ   «STOP,  КОРУПЦІЯ»Описание: http://www.zakarpatia.com/wp-content/uploads/2015/02/stop_corruption.jpg

Stop_corruption_zt@meta.ua


 

     З В Е Р Н Е Н Н Я

            Шановні житомиряни!      

 

      Останнім  часом в  місцевих засобах  масової інформації  почали з’являтися різного роду повідомлення від  гр.. ……………………. про  його  роботу, як  голови ??? ( чи члена)  громадської організації «Стоп корупції». Поступає інформація про неодноразове притягнення  його до кримінальної відповідальності, зміну  свого прізвища та спонсорування діяльності так званої організації  бізнесменом Михайлом Пухтаєвичем.  

       В зв’язку  з цим члени громадської організації «STOP, корупція», які протягом багатьох років активно  борються із цим ганебним явищем та відстоюють  інтереси простих пересічних громадян не лише м. Житомира, а й Житомирської області,  які неодноразово  виступали та продовжують  виступати проти незаконного  видобутку корисних копалин, зокрема, і піску  в с. Стрижівка Коростишівського району Житомирської області  Михайлом Пухтаєвичем,  П О  В І Д О М Л Я Ю Т Ь,  що нічого спільного з діяльністю  гр………………. громадська  організація  «STOP, корупція», не має.

       Гр………………ніколи не був членом громадської організації «STOP, корупція».

       Діяльність  громадської організації «STOP, корупція»  ніколи не спонсорувалася  бізнесменами.

        Про факти корупційних діянь просимо повідомляти на електронну адресу організації.

        Просимо усіх свідомих громадян, яким не байдуже майбутнє нашого Поліського краю, о 12-30  14 лютого 2018 року прийняти  участь у розгляді Житомирським апеляційним адміністративним судом адміністративного позову   жителів Народицького району  про  надання Житомирською обласною  радою  Приватному підприємству «ДБР-3» спеціального дозволу на користування надрами на території Древлянського  заповідника.

        Не будьте байдужими!

        Приєднуйтесь до членів громадської організації «STOP, корупція».

        Переможемо корупцію разом!

      

     Члени  громадської організації «Stop, корупція»

Новини за темою
Коментарі
17:03 З 2017 року безготівковою оплатою в міському транспорті скористались більше 3 млн разів 16:23 Нові жертви шахраїв, або як позбутися грошей на рахунку за допомогою телефона 16:20 Прокуратура Житомирщини забезпечила розгляд 116 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією 16:20 Протестувальники знову вимагали звільнення начальника САД у Житомирській області 16:00 У північних лісах області розквітли орхідеї 15:45 Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ 15:20 Снаряди замість грибів відшукав любитель "тихого полювання" у Бердичівському районі 15:04 У Житомирі презентують «Естетику жебрацтва» Дмитра Корчинського 14:46 Житомирський "Вій" високо відзначили на міжнародному фестивалі 14:20 За останні спекотні дні у Житомирському районі - двоє потопельників 14:03 Обов’язкові щорічні медогляди держслужбовців буде скасовано 12:46 Як відбуватиметься монетизація пільг на проїзд у Житомирі 12:22 19 червня - День пам’яті Героя Олексія Крементара

19 червня група піротехнічних  робіт Управління ДСНС України  у Житомирській області знищила 5 боєприпасів часів минулих війн.

Вистава «Вій» житомирського драмтеатру отримала високу оцінку на фестивалі «Мельпомена Таврії».

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Уляна Супрун.

Молодиків затримала поліція охорони, - повідомляє управління поліції охорони в Житомирській області.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up