«Stop, корупція» проводять незалежне розслідувння з приводу постачання до дитсадків непридатного до вживання м'яса

«Stop, корупція» проводять незалежне розслідувння з приводу постачання до дитсадків непридатного до вживання м'яса

Редакція "20 хвилин" подає зміст звернення громадської організації «Stop, корупція» до житомирян без змін.

   З В Е Р Н Е Н Н Я

                                               Шановні житомиряни!      

         Члени  громадської організації «Stop, корупція» проводять незалежне розслідування по факту постачання протягом  двох років до дитячих садочків, шкіл та  медичних закладів м. Житомира  ТОВ «Лукон» непридатного для вживання м’яса.

         Встановлено, що  речовини, які добавлялися в м'ясо, за своїм хімічним складом негативно впливають на живі організми, не виводяться із нього та при певній дозі концентрації викликають важкі захворювання.

        З метою попередження захворювань  та  визначення фізичного  стану дітей, просимо  батьків діток, особливо тих, які  протягом 2-х років  відвідували дитячі садочки  № 34  «Гармонія» (пр-т Кондратюка, 13) та  № 43 провести обстеження діток на вміст в їх організмі токсинів та нітратів.

         Просимо також повідомити на електрону адресу громадської організації «Stop, корупція» чи хворіли дітки протягом цих 2-х років на захворювання, що пов’язані з  хворобою нирок, печінки, кишково-шлункового тракту та захворюваннями крові.

          Інформація про довготривалу та масову травлю дітей  в м. Житомирі та причетних до цього злочину  осіб передана до НАБУ, Уповноваженого  Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської та Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи  Кулеби.

          З метою притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, які причетні до злочину проти дітей та недопущення уникнення ними відповідальності члени  громадської організації «Stop, корупція» будуть інформувати житомирян про хід розслідування даної справи.

 

           Члени  громадської організації «Stop, корупція»

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up