Стажування на робочому місці - перспектива працевлаштування

Стажування на робочому місці - перспектива працевлаштування

За інформацією Житомирського обласного центру зайнятості, однією із перспективних форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування на робочому місці.

Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок, адаптування до нових умов та ефективного працевлаштування.

Якщо безробітний не має достатніх професійних навиків або досвіду, служба зайнятості організовує його стажування безпосередньо на підприємстві. За час такого стажування особа зі статусом безробітного вдосконалює свої професійні якості, адаптується на майбутньому місці праці до умов виконання робіт, до обладнання, технології та колективу.

При укомплектуванні вакансій за сприяння служби зайнятості такі роботодавці мають ряд переваг. Насамперед, вони не витрачають час та кошти на пошук претендентів на вакансії, адже фахівці центрів зайнятості підберуть з числа людей, які шукають роботу, працівників відповідно до вимог роботодавця, попередньо домовляться з ним про дату зустрічі з претендентами на вакансії на базі підприємства чи центру зайнятості. А за умови якнайшвидшого укомплектування вільного робочого місця роботодавець не втрачає кошти через простій.

Враховуючи, що при працевлаштуванні безробітних на новостворені робочі місця не менше, аніж на 2 роки, центр зайнятості також має можливість повернути даним роботодавцям кошти за 12 місяців, які вони витратили на сплату єдиного соціального внеску. 

З питань організації професійного навчання безробітних можна звертатись за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівська, 110, відділ активної підтримки безробітних, тел. (0412) 24-59-32. Ми завжди відкриті до співпраці.

0
0
0
0
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up