Статистика українців, що замерзли під час морозів, вражає

Статистика українців, що замерзли під час морозів, вражає

Станом на 12 січня в країні від переохолодження померли 40 людей. Про це під час брифінгу повідомила начальник управління екстренної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України Тетяна Тімошенко.  

Як повідомила Тетяна Тімошенко, до медичних закладів звернулись за допомогою 869 людей, з них 753 - госпіталізовано. Крім того, зафіксовано 40 летальних випадків, з яких 29 відбулися вчора. Зазначається, що у медичних установах померло троє осіб, 27 - на вулиці, ще 10 - замерзли в будинках. Найбільше померлих людей від переохолодження у Рівненській, Львівській та Миколаївській областях.

Основною причиною летальних випадків є вживання алкоголю і замерзання після цього. Також Тімошенко зазначила, що в деяких областях досі існує проблема з проїздом машин швидкої допомоги через снігові замети.
 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Стартував конкурс на здобуття Премії Верховної Ради України імені Пилипа Орлика для молоді 17:00 Дія запускає автоматичну реєстрацію громадських організацій 16:40 Житомирські спортсмени вибороли три золоті нагороди на першому Відкритому чемпіонаті з чирлідингу «Zhytomyr Cheer Fest» photo_camera 16:00 У Житомирі розпочався сезон поточного ремонту доріг photo_camera Від читача 17:19 Дезінформація в мережі негативно впливає на свідомість людей 15:41 Камуфляж не для всіх: чи можна цивільним носити військову форму, – Міноборони 15:20 У Романівській громаді не розминулися Audi і BMW: одного з водіїв госпіталізовано photo_camera 15:00 20 квітня на Покровській п'яний водій вчинив ДТП та намагався втекти 14:40 У Коростишеві поліцейські затримали 17-річного наркокур’єра з Одещини 14:20 Україну накриває нова хвиля арктичного холоду — синоптики 14:00 Як людство винайшло щеплення і звідки походить слово "вакцина" 12:39 Ветерани війни взяли участь у чемпіонаті Федерації з веслування на човнах «Дракон» із загальнофізичної підготовки 12:19 Рада Європи ухвалила рекомендації щодо безпеки в мережі, і Україна стала однією із 7 країн-співавторів документа 12:00 На Житомирщині на міжнародній дорозі Київ – Ковель - Ягодин розпочали наносити дорожнє маркування 11:42 Спортсменки Житомирщини — призерки Кубка України та всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное 11:20 Водію, який у Звягельському районі спричинив ДТП із загибеллю дитини, повідомлено про підозру та взято під варту 11:00 Штучний інтелект та пошук покликання: у Коростені, Олевську та Житомирі стартували інноваційні профорієнтаційні Dive in ESTEAM Camp для підлітків 10:40 «За оборону України»: у Житомирі родинам загиблих поліцейських передали державні відзнаки photo_camera 10:21 Групу осіб судитимуть за незаконний видобуток піщанику на Житомирщині – збитки довкіллю становлять понад 16 млн грн 10:00 У Лугинах горіла суха трава: опіки і отруєння димом отримав місцевий житель
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up