Стали відомі переможці конкурсу відеоробіт «Житомир! Я люблю тебе!»

Стали відомі переможці конкурсу відеоробіт «Житомир! Я люблю тебе!»

У Житомирі пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу на кращий відеоролик «Житомир! Я люблю тебе!».

      Як зазначив заступник міського голови Матвій Хренов, конкурс стимулює творчу активність серед молоді міста Житомира та  спрямований підняти його статус.     
      Прийом заявок та конкурсних робіт тривав до 1 травня цього року. Наступним етапом став захист концепцій відеороликів та визначення переможців. Цьогоріч на розгляд конкурсної комісії було подано 11 сценаріїв майбутніх відеороликів. Серед них було обрано 3 найкращих: Максим Козловець - «Один день з життя міста», Валерія Гончаренко - «Житомире! Я люблю тебе!», Сергій Омельчук - «Місто звичайних людей». Переможці були присутні на презентації відеоробіт. 
      Наймолодшому учаснику конкурсу виповнилося лише 9 років. Це Микита Борковський – учень ЗОШ №5. Цьогорічною новацією конкурсу стало збільшення загального бюджету конкурсу. Якщо минулого року призовий фонд становив 60 тисяч гривень, то цього разу його збільшили до 75 тисяч. Вся сума була порівну розподілена між переможцями.
      Кожна з цих робіт відрізняється своїм авторським стилем. «Місто звичайних людей» Сергія Омельчука показує Житомир буденним. Відеоролики Максима Козловця та Валерії Гончаренко більш схожі на музичні кліпи, де в такт авторським пісням рухається відеоряд про визначні місця міста та показано ключові архітектурні і географічні об’єкти Житомира. І хоч ці роботи різні за жанром та формою, але їх об`єднує одне - любов до рідного міста!  
      Переглянути відеороботи переможців конкурсу можна на офіційному ютуб-каналі міської ради. А жителі та гості міста зможуть насолодитися ними під час святкування Дня міста.           

Вадим Єфремов

 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Запасаємося водою: у Житомирі  на вихідні обмежать водопостачання Запасаємося водою: у Житомирі на вихідні обмежать водопостачання
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up