Справа ЮПІДЖІ: продовжується суд щодо демонтажу АЗС на проспекті Незалежності

Справа ЮПІДЖІ: продовжується суд щодо демонтажу АЗС на проспекті Незалежності

У Житомирі продовжується засідання по справі ЮПІДЖІ по позову ГО Громадська оборона до ТОВ ЮПІДЖІ про припинення діяльності шляхом демонтажу.

Як передає наш кореспондент, судове засідання проходить в дуже малому залі, тому суд примусово обмежив кількість присутніх.

Сторонам процесу до початку судового засідання було вручено відповідну Ухвалу суду.

Минулого разу були навіть суперечки між охороною суду та мешканцями району розташування ЮПІДЖІ відносно кількості присутніх. Суд та представників поліції було повідомлено про бажання мешканців бути присутніми під час засідання, але суд проігнорував це звернення та відмовитися переносити засідання в іншу залу з більшою площею.

Відео дня

Варто зазначити, що це перший прецедент подібного роду судових процесів, коли громадськість сама подає позов стосовно порушення своїх прав. Позов було подано на підставі рішення попередніх судів, коли колегія суддів, заслухавши справу, зазначила, що якщо міська влада ігнорує думку громадськості та самоусунулася від виконання своїх обов'язків, то громадська організація, яка представляє інтереси громадян та членів своєї організації, має право звернутися до суду з позовом.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Натали Павловская

    А якже громаді не подавати позови, коли "проползит" Сухомлин зі своєю компанією вже більш 10 років тут у Житомирі і ЗАКОН, і Державу Україна знищують, причому знищують тупо, безглуздо по-"проползицьки" . І  цього інвестора вони ж -  ці Сухомлин і К дуже добре підставили. Це ЮПІДЖІ, якби не це "проползицьке"  угрупування,  могло б ще одну заправку збудувати - законну та прибуткову. А у "проползитів" - один не "читає, що підписує, другі привселюдно картки для голосування витягують, третій так підробляє протокол, що докази підробки по 1+1 показують, а головний "проползит" тіка, тікає, тікає, тікає.......
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up