Сьогодні Міжнародний день мігрантів

За даними Міжнародної організації з міграції, кожна сьома людина в світі є мігрантом.  

Сьогодні Міжнародний день мігрантів

Міжнародний день мігранта відзначається в Україні і в усьому світі 18 грудня. Саме цього дня у 1990 році Асамблеєю ООН була прийнята Конвенція про захист прав мігрантів, а ще через 10 років встановлена пам'ятна дата - Міжнародний день мігрантів та біженців.
Люди, котрі залишають своє місце проживання, переїжджають в інший регіон всередині країни або ж залишають її межі, називаються мігрантами. Населення планети мігрує в пошуках безпеки, кращих умов життя, роботи вже багато сотень років.

У Міжнародний день мігранта 18 грудня кожен 7-й житель планети може вважати себе винуватцем свята: студенти, заробітчани, висококваліфіковані фахівці, яких переманюють на роботу іноземні компанії, тимчасові трудові мігранти, біженці із зон збройних конфліктів.

За результатами соціологічних досліджень, число внутрішніх трудових мігрантів у нас в країні становить близько півтора мільйонів осіб. На заробітки за кордон українці виїжджають в такі країни: Росія; Польща; Чехія; Італія; Білорусь. Згідно з даними Мінсоцполітики, загальна кількість переселенців на грудень 2017 рік становить 1 487 455 осіб (1 212 580 сімей з Криму та східної України).
 

Коментарі (3)
  • Виктория Дымова

    Резкие скачки миграции ещё и поисками достойно оплачиваемой работы обусловлены. Вот наши соотечественники в другие страны и едут.

    Ванда Юськив reply Виктория Дымова

    Ну не без этого конечно.... Взять к примеру учёных и исследователей, которые за последние годы всё чаще стали выезжать за рубеж на работу immigrant-austria.com/residence-permit-for-researchers/ . Возможностей там у них гораздо больше и потенциал свой раскрывают сполна. Так что их решение очевидно и оправдано.
  • Игорь Макар

    А мигрантов с каждым годом становится всё больше и больше....
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up