Собаці - собача смерть? У Бердичеві вбили пса і викинули на смітник

Собаці - собача смерть? У Бердичеві вбили пса і викинули на смітник

Смерть дворової собаки сколихнула соцмережі. Люди обурені і закликають притягти до кримінальної відповідальності причетних до отруєння тварин.

Крик душі розмістила в групі "Підслухано Бердичів" Светлана Светлая. Наводимо мовою оригіналу:

"Собаке - собачья смерть?
Утром завела ребенка в сад. На обратной дороге в дворе 43-го дома ул. Винницкой заметила у обочины собаку, которая лежала в неестественной позе с открытой пастью. Наверное ей плохо? Подбегаю... ан нет, ей уже хорошо... она мертва и душа ее видимо рада, что покинула этот мир жестоких созданий под названием люди. 
Навстречу вышла женщина, со слезами на глазах поведала, что это одна из трех собак, которые живут здесь. Собаки мирные, три девочки: бабушка, мама и один щенок. Их травят здесь. Травят их две женщины-соседки, которым извините, какашки на клумбах не нравятся. 21й век!!! Неужели единственный способ прогнать собаку из двора - это обременить ее на мучительную смерть??? 
Я побежала домой. Нельзя, чтоб тело собаки вот так вот просто валялось в грязи. Вернувшись с мешками и перчатками, собаку не обнаружила. Душу порадовала мысль: небезразличные жители двора забрали и закопали тело. Надежда рухнула через минуту. Вот оно, «достойное» окончание собачьей жизни..."

 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Реєстрація електронних кабінетів уже доступна для всіх категорій вступників 2025 17:25 За реалізацію фальсифікованого алкоголю засуджені сплатять штраф у розмірі 355 тис. гривень 17:00 У Житомирі цього тижня бракує крові 3 і 4 групи з негативним резусом 16:40 За позовом прокуратури Радомишльську міськраду зобов’язали створити орган охорони культурної спадщини Від читача 20:07 Ігор Клименко вручив державні нагороди та відомчі відзнаки слідчим Національної поліції 16:21 Слюсар, електрик, будівельник: затребуванні професії, що починаються з Професійного коледжу технічних інновацій 15:41 Вводяться сезонні обмеження руху для великовагового транспорту за умови підвищення температури понад +28оС 15:30 У Житомирі 45-річний чоловік задушив двох знайомих жінок: одну - електричним дротом, другу - руками photo_camera 15:21 Постраждалі від збройної агресії рф мають право на одноразову грошову допомогу 15:19 Про сексуальність — без міфів і сорому: у Житомирі сексологиня проведе публічну лекцію 15:00 ДПС перевиконала план надходжень за перше півріччя на понад 60,8 млрд гривень 14:40 Почалась реставрація однієї з найстаріших скульптур міста photo_camera 14:21 Житомирська область у 2024 році виробила майже 39 тис. тонн плодово-ягідної продукції 14:00 Мінсоцполітики: Як подати онлайн-заяву на послугу денного догляду 12:40 До 1,6 мільйона гривень на ветеранський бізнес — стартує грантова програма «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» 12:19 «Вікі любить Землю» запрошує до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії 12:01 Якою буде погода в Житомирі в перші дні липня - прогноз синоптиків 11:39 За останні вихідні на Житомирщині екоінспектори виявили чотирьох порушників правил рибальства та врятували рибу з браконьєрської сітки 11:21 Літо - сезон лептоспірозу: що треба знати 11:00 З 1 липня в Україні більше не буде 220 вольт, тепер у розетках зроблять 230В, а норма відхилення — від 207 до 253, — Нацкомісія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up