Сміттєве королівство: як влада Житомира закриває очі на велику проблему району «Королівської бочки»

Сміттєве королівство: як влада Житомира закриває очі на велику проблему району «Королівської бочки»

Люди бідкаються – влада розводить руками.

Упродовж  чотирьох років жителі району «Королівської Бочки» вивозили сміття за допомогою власних авто до контейнерів, що були далеко від дому. Кілометр-півтора необхідно було пройтися, аби викинути мішки з відходами. Наразі встановлені баки приносять мало користі. Поблизу розважального комплексу знаходяться ангари, куди змістили місцевий речовий ринок. З такою інформацією до редакції «20 хвилин» звернулася жителька даного району Наталія Клиновська.

За її словами, заповнені дорогою автомобілі перешкоджають рухатися автобусам, відбувається незаконна посадка та висадка пасажирів поза зупинками, але найбільше біда – це сміття, котре знаходиться не лише на території ангарів, але й на території лісової посадки. 

Як зазначається, з січня там проводяться ремонтні роботи у зв’язку зі зміною старих труб водопостачання. Працівники житомирського водоканалу залишають за собою сміття у вигляді пляшок, одноразових предметів посуду, пакетиків. Поробили і залишили. 

«Проблема зі сміттєвими баками набула комічного окрасу. Спочатку вони знаходились на певному місці, де жителі самі ж сортували сміття на пакетизоване та органічне (зрізи гілок дерев, бур’ян і так далі). Працівники викидали сміття лише з баків і вигадали простий спосіб позбутися сміття біля баків – просто переставити їх на 3 метри далі, аби навколо було «чисто».
Хочеться нагадати, що навколо знаходяться приватні будинки, де з кожного іде щомісячна оплата за викид сміття сумою близько 130 гривень»,
- розповідає Наталія. 

Що ж має район наразі? Нестабільне транспортне забезпечення, забруднена територія опісля робочого дня на ринку, а також сміттєві баки, аби «замилити очі» народові, наче сміття й справді викидається, а також невідповідальних робітників, котрим важко забрати іржаві труби та баночку з-під їжі.

 


 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up