Ситуація із житомирськими мостами

Декілька місяців тому до мене звернувся колишній військовий інженер щодо того, що Богунський міст потребує негайної профілактики.

Ситуація із житомирськими мостами

Він як фахівець зміг це визначити візуально. Ще в січні я почав писати депутатські звернення щодо проведення обстеження Богунського мосту та визначення необхідності здійснення профілактичних і ремонтних робіт.

Довгий час чиновники міської ради не відповідали на звернення. Але, зрештою, написали, що грошей на здійснення обстеження мостів у бюджеті на 2018 рік не закладено. Крім того, у своїй відповіді міська рада визнала та підтвердила необхідність здійснення огляду мосту спеціалістами.

Питання мостів для Житомира є надзвичайно важливим, як і для будь-якого іншого міста. Якщо щось станеться з якимось із мостів, окремі віддалені райони будуть відрізані від центру міста та міської інфраструктури. Будувати нові мости набагато дорожче, ніж робити вчасно профілактику та доглядати за конструктивними елементами мостів.

У 2016 році керівник комунального господарства міської ради заявляв про необхідність проведення ремонту усіх мостів у Житомирі. З бюджету навіть виділили 1,5 млн грн, але ці кошти пішли не на ремонт транспортних мостів, а на фарбування та освітлення підвісного пішохідного мосту.

Для обстеження Богунського мосту необхідно близько 27 тис. грн. Це не є великими коштами для бюджету міста. Звернувся до профільної депутатської комісії, яка підтримала моє звернення щодо розгляду цього питання, за що велика подяка усім членам комісії, які завжди намагаються розібратися в суті питання, а не зробити вигляд, що воно розглянуто, та написати відписку.

Наступного засідання комісія більш детально розгляне та заслухає питання стосовно усіх мостів у місті. Сподіваюся, що питання щодо обстеження і визначення технічного стану Богунського мосту та інших мостів у Житомирі найближчим часом зрушиться з мертвої точки.

Залучення спеціалістів, які зможуть провести детальне обстеження стану Богунського мосту, не вирішить проблеми. Але це дасть розуміння, які роботи необхідно виконувати першочергово та скільки коштів на це необхідно. Якщо фахівці зроблять висновки, що з профілактикою та ремонтом мосту можна почекати, тоді кошти необхідно закладати вже у бюджеті 2019 року. Якщо ж спеціалісти встановлять необхідність негайного ремонту – необхідно виділяти кошти з резервного фонду та виконувати роботи вже цього року. Буду і надалі робити все від мене залежне, щоб вирішувати важливі питання міста та людей, які звертаються.

Якщо маєте проблеми або запитання, телефонуйте 0687307767, 0937924643 або пишіть mykola.cherednik@gmail.com

Микола Череднік

Коментарі (2)
  • Александр Колибабчук

    Мостнаш!!!!!
  • Татьяна Концедайло

    В Житомирі не тільки мости потребують ремонту, а й дороги в місті в жахливому стані!!!!!
17:55 У  Житомирі відбудеться забіг по Шодуарівських сходах 17:30 Поліським краєм крокує громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» 17:01 Понад 29 тисяч юридичних осіб та 47 тисяч фізичних осіб - підприємців перебувають на обліку в територіальних органах ДФС 16:38 Міста Житомирщини спільно з ГО можуть отримати фінансування гендерних ініціатив 16:16 Житомирська область: вогнеборцями ліквідовано пожежу у приватному домоволодінні 16:00 Житомирський прикордонний загін зустрічає військовослужбовців-строковиків 15:40 Обов’язковий платіж – скільки потрібно сплачувати громадянам, яким призначили житлову субсидію 15:18 23 травня - День героїв України 15:04 У Житомирі поліція оперативно затримала нападників на школярів 14:46 Громадських активістів Любарської ОТГ навчали проектному менеджменту 14:20 Житомирська місцева прокуратура попередила вибуття з комунальної власності 5 ділянок землі вартістю майже один мільйон гривень 14:00 Вилкул: Если власть сформирует «ручную» ЦИК, которая не имеет доверия, – это прямой путь к непризнанию выборов ни в Украине, ни в мире 12:45 Поліція викрила бердичівлянина у причетності до близько двох десятків крадіжок

Сьогодні в Житомирський прикордонний загін для подальшого проходження служби прибуло нове поповнення військовослужбовців-строковиків.

23 травня в Україні святкують День героїв, присвячений різним сторінкам національно-визвольної боротьби.

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич розпорядився провести службове розслідування щодо порушень процедури...

Поліції знадобилося лише чверть години, щоб затримати порушників.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up