Швидко і доступно: "Укрпошта" запустила новий сервіс

Швидко і доступно: "Укрпошта" запустила новий сервіс

В прес-службі "Укрпошти" повідомляють про новий сервіс, завдяки якому можна швидко і за помірну ціну доставити вантаж у будь-яку точку України. 

У чому ж переваги "Прискореної пошти"?
— Зручна та зрозуміла градація тарифних зон (У межах України, у межах області та між обласними центрами, у межах обласного центру). Кожен клієнт може самостійно прорахувати вартість прискореної доставки.
— Нові діапазони маси відправлень — 0,25 кг, 0,5 кг, 20 кг. Ви матимете змогу не переплачувати, відправляючи як дрібні, так і великі посилки. До того ж, окремо розрізняємо дрібні та громіздкі посилки за простою ознакою – довжиною найбільшої сторони.
— Фіксована доплата за адресну доставку або забір. За фіксовану плату можна отримати або відправити посилку з будь-якої, зручної для вас, адреси.
— Зменшення доплат за доставку в село в межах однієї області з 30 грн. до 9 грн.
— Нові конкурентні тарифи. 

 

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Корупційні схеми директора найбільшого лісництва Житомирщини – депутата облради. Олександра Павлушенка
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up