«Шкода, що у нас люди думають лише по себе» - житомиряни про ставлення до спалювання листя восени

«Шкода, що у нас люди думають лише по себе» - житомиряни про ставлення до спалювання листя восени

Сезон паління листя офіційно відкрито. У Житомирі чимало районів, які буквально задимлені після таких маніпуляцій, проте під серйозний контроль це питання ніхто не бере.

Спалювання листя – це не лише шкідливо для здоров’я і навколишнього середовища, а й небезпечно, адже неодноразово було наголошено на тому, що полум’я з листя може охоплювати будинки та прилеглі території, проте це, на жаль, не нікого не зупиняє.

Журналісти редакції «20 хвилин» вирішили дізнатися у житомирян, як вони ставляться до спалювання листя, і чи самі вдаються до таких маніпуляцій.

«Негативно! Я не можу ввечері відкрити вікно, щоб провітрити перед сном кімнату. Смердить з Мальованки, там часто спалюють купи листя і всім байдуже», - наголошує Катерина, 21 рік.

«Це жах. Ті люди, які це роблять, не думають, що деяким від цього диму може бути зле. Коли починають палити листя, то у мене дуже сльозяться очі і важко дихати. Це треба контролювати, щоб припинили це», - ділиться Вікторія, 53 роки.

«Звісно, це заважає. Можна ж нормальними способами прибрати листя, не обов’язково підпалювати його», - коментує Валентин, 49 років.

«Якщо людям зручніше його палити, то що тепер? А як шашлики роблять і палять вогнище, ніхто не кричить що їм смердить», - наголошує Таїсія, 47 років.

«Дуже неприємно, коли починають спалювати листя. Одяг не можна повісити сушитися, вийшов на вулицю – волосся одразу запах поглинає. Дихати цим смогом дуже небезпечно. Шкода, що у нас люди думають лише по себе», - коментує Марина, 30 років.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:00 У Житомирі виставили на аукціон нерухомість компанії з орбіти Коломойського 12:40 Біля Глибочиці при зіткненні BMW і Scania травмовано пасажирку легковика photo_camera 12:18 На Житомирщині продовжує горіти суха трава: упродовж доби рятувальники 9 разів виїжджали на гасіння загорянь photo_camera 12:00 У Житомиріз 15 серпня планують запровадити нові тарифи на проїзд: скільки платитимемо Від читача 17:45 Фішингові посилання 11:39 Житомирський міський терцентр соціального обслуговування очолила Неля Ковалюк 11:17 Житомир відзначає День молоді: приходьте на Новий бульвар о 16 годині! 11:00 До Всесвітнього дня захисту від москитів: Маленькі комахи - великі ризики для здоров’я 10:37 Частина Житомира залишилась без води через аварію на водогоні 10:21 У Брусилові під колесами вантажівки загинула жінка 10:00 Сонячне затемнення 12 серпня 2026 року: де і коли його буде видно в Україні 10:00 Вантажівка загорілася під час руху неподалік Коростеня: постраждав 60-річний водій 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 12.08.2026 щодо російського вторгнення 09:00 12 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 18:14 У Житомирі лікарям презентували сучасний підхід до лікування проктологічних проблем (Новини компаній) 17:54 Студенти Житомирщини можуть змінити реєстрацію в гуртожитку онлайн 17:19 Зафіксовано спроби кібератак від імені ВСП: як не стати жертвою ворожих фейків 17:00 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу 16:37 У Житомирі відбудеться Міжнародний мистецький форум «ART FOR PEACE» 16:20 Масовий мор риби зафіксували у річці Кам’янка у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up