Що можна отримати у Житомирі безкоштовно: огляд оголошень

Що можна отримати у Житомирі безкоштовно: огляд оголошень

Промоніторивши один з популярних українських сервісів з продажу, ми дійшли до висновку, що житомиряни не тільки продають те, що їм вже не потрібно, в інтернеті, а й віддають безоплатно. 

Дуже багато оголошень, у яких пропонують тварин. Тут тобі і котики, і песики на будь-який смак – тільки забери. 

Не менш популярними є пропозиції дерев`яних вікон. Очевидно, господарі замінили старі конструкції на більш нові, метелопластикові, і тепер шукають, куди подіти старі. Якщо ви – прибічник природніх матеріалів і хочете, щоб житло «дихало», або, до прикладу, плануєте власноруч зробити парник, можете безкоштовно розжитися дерев`яними вікнами. Автори оголошень просять тільки приїхати і забрати їх. 

Заінтригувало оголошення, у якому пропонують дерев`яну підлогу і двері на дрова. Ну а що? Тарифи на опалення високі, а тут цілих 20 кв. м. підлоги пропонують. Щоправда, доведеться усе це добро з 8-го поверху на ліфті спустити. 

Велику кількість одягу і взуття теж можна отримати задарма. Багато пропозицій для жінок і дітей. Тут тобі і дублянка, і босоніжки, і джинси, і навіть сумочка. А для дітей взагалі цілі пакети пропонують – приїжджай і бери. 

Немає коштів обставити житло? Не проблема – щедрі житомиряни вам у цьому допоможуть. Безкоштовно можна забрати стінку, крісло, вішалку. Потрібен матрац? Без проблем – його теж віддають «на халяву». 

А приватне підприємство безкоштовно не хочете? Ми були здивовані, але таке оголошення знайшли. Фірму віддають задарма, от тільки переоформлення за ваш рахунок. «Приватне підприємство фірма переоформлю через зміну власника в статуті м. Житомир. Приватне підприємство фірма, чисте, не проблемне, діяльності не здійснювало, звіти подаються, будь-які борги відсутні», – переконує автор оголошення. 

Тож перш ніж щось купувати, подивіться на безкоштовні оголошення. І людині допоможете позбутися непотрібного, і самі в накладі не залишитеся. 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Тамара Коваль

    это где такая халява . адрес можно ?

keyboard_arrow_up