Ще дві групи завершили курс підготовки у Житомирському обласному центрі національного спротиву

Ще дві групи завершили курс підготовки у Житомирському обласному центрі національного спротиву

20 вересня на полігоні Житомирського обласного центру підготовки громадян до національного спротиву відбулися підсумкові тактико-стройові навчання для майже 30 учасників – чоловіків і жінок, які пройшли 48-годинний курс підготовки.

Заняття розпочалися з фізичної розминки та вправ, які проводив тренер з рукопашного бою «крав-мага». Далі курсанти отримали завдання з переміщення визначеним маршрутом у складних умовах лісової місцевості з дотриманням правил прихованого руху. Під час виконання завдання учасники потрапляли в умовні засідки та відпрацьовували дії з надання допомоги «пораненим» і їх евакуації.

Навчання також проходило на трьох навчальних місцях.

Стрілецька підготовка: кожен учасник виконав стрільби з АК-74, відпрацьовуючи прицільність та точність.

Відео дня

Тактична підготовка: дії в складі підрозділу зі зброєю, з урахуванням умов імітації бойових дій.

Домедична допомога: відпрацювання навичок застосування турнікетів, накладання пов’язок, надання допомоги та евакуації постраждалих.

За результатами занять голова Центру Олег Держанівський підвів підсумки та вручив сертифікати 26 випускникам курсу. Учасники подякували інструкторам за професіоналізм та висловили готовність продовжувати підготовку й надалі.

Джерело: Житомирська ОВА

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up