Рятувальники Житомирщини вивільнили зі снігових заметів 6 автомобілів

Рятувальники Житомирщини вивільнили зі снігових заметів 6 автомобілів

Як інформує прес-служба У ДСНС в Житомирській області, 8 січня о 07:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Медведиха Чуднівського району через погодні умови маршрутне таксі загрузло в сніговому заметі. На місце події виїхали бійці 34-го професійного пожежного поста селища Іванопіль.

З’ясувалось, що через великі кучугури снігу маршрутка застрягла та не могла зрушити з місця. В середині транспортного засобу знаходилось 15 чоловік. Спільними зусиллями рятувальників та пасажирів за декілька хвилин маршрутне таксі вдалось виштовхати.

О 22:10 цього ж дня бійці 34-го ППП знову виїхали на допомогу поблизу с. Медведиха. Там легковий автомобіль «Audi», в якому знаходилось четверо дорослих та двоє дітей – 2007 та 2015 років народження, загруз в снігу поблизу лісу. Зі слів водія, вони півтори години намагались самотужки витягти авто. Проте зрозумівши, що не впораються, викликали рятувальників.

Бійці ДСНС за допомогою троса витягли легкових із замету та ще близько 3 км буксирували його до населеного пункту. На щастя, ніхто не постраждав. Доки дорослі намагались розчистити дорогу та витягти автівку діти знаходили в середині опалювального легковика.

Ще чотири рази бійці ДСНС буксирували автомобілі в Ружинському, Житомирському та Малинському районах.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:53 На Житомирщині обговорили алгоритм впровадження послуги супроводу під час інклюзивного навчання 17:00 На 11 червня по Житомирщині оголошено штормове попередження: очікується гроза 16:41 Збільшуємо бюджет на оборону та безпеку на 1,56 трлн грн, – Юлія Свириденко 16:20 До 10 років ув’язнення загрожує 57-річному жителю Овруцької громади, обвинуваченому за метадоновий бізнес та наркопритон Від читача 17:56 Увага: шахраї маскуються під Дію 16:00 П'ять громадських організацій отримають фінансову підтримку з бюджету громади на реалізацію соціально-культурних проєктів національно-патріотичного виховання 15:39 У Житомирі з 13 до 21 червня відбудеться 13-1 Чілдрен Кінофест 15:19 У 19 років пішов на війну: історія бійця з Чуднова, який тижнями стримував штурми окупантів 15:00 Житомирян запрошують стати учасниками урочистого відкриття оздоровчих теренкурів та маршрутів для скандинавської ходьби у Шодуарівському парку 14:40 Майже 1,5 млн грн шкоди та тонни забруднюючих речовин в атмосферному повітрі: ДЕІ Поліського округу обрахувала наслідки ворожих атак на Житомирщині photo_camera 14:20 Увага: шахраї маскуються під Дію 14:00 «Ветеранський спорт» на Житомирщині. Оновлений перелік спортивних закладів 12:38 У Житомирі 34 родини отримають кошти на придбання житла ветеранами війни та членами сімей загиблих 12:20 За сприяння у незаконному перетині кордону 23-річного житомирянина засуджено на 5 років позбавлення волі 12:00 В Овручі через опади затопило підвал допоміжної будівлі церкви: рятувальники викачали близько 200 куб. м води photo_camera 11:39 На Житомирщині визначили переможців Шкільної футбольної ліги «Полісся» 11:20 На 70 % перевірених об’єктів водопостачання виявлено порушення 11:00 Нічна ДТП в Лугинській громаді: автомобіль збив лося  тварина загинула, пасажирка в реанімації 10:39 На Житомирщині посилюють підготовку до забезпечення безперебійного мобільного зв’язку в умовах можливих відключень електроенергії 10:20 В Ушомирській громаді через негоду та різкий підйом води в річці Уж підтопило двадцять житлових та господарських будівель photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up