Рятувальники Житомирщини 12 разів за добу надавали допомогу населенню у різних нестандартних ситуаціях

Рятувальники Житомирщини 12 разів за добу надавали допомогу населенню у різних нестандартних ситуаціях

Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Житомирській області.

Упродовж доби рятувальники області 12 разів залучалися до проведення аварійно-рятувальних робіт та надання допомоги населенню у нестандартних ситуаціях.

Так, на автодорогах поблизу сіл Андріївка і Сонячне Житомирського району фахівці ДСНС за допомогою троса, лебідки та пожежних автомобілів витягнули із засніженого узбіччя на проїжджу частину два транспортні засоби. Позашляховик Mitsubishi Pajero та маршрутний автобус ПАЗ потрапили туди через ожеледицю, але завдяки умілим діям рятувальників змогли продовжити свій рух далі.

До того ж з автошляхів у с. Кикова Звягельського району, поблизу сіл Пряжів, Тетерівка і Будичани Житомирського району та біля с. Рея Бердичівського району бійці ДСНС розрізали та прибрали на узбіччя проїжджих частин 25 дерев. Ймовірно, опади у вигляді снігу та температурні стрибки створили сильне навантаження на крони дерев, через що їх коріння не витримало надмірної ваги і вони попадали. Це, своєю чергою, призвело до заторів.

В смт Лугини та м. Малин Коростенського району і в м. Бердичів фахівці ДСНС проводили аварійні роботи по забезпеченню електроживленням трьох державних установ, що залишилися без світла. А в м. Житомир здійснили підвіз води до відділення гемодіалізу обласної лікарні та допомогли відчинити вхідні двері квартири, власниця якої не могла самостійно пересуватися.

Внаслідок усіх пригод загиблих та травмованих не має.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up