Рятувальники ліквідовують наслідки негоди в області

Рятувальники ліквідовують наслідки негоди в області

1 червня о 14:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Бобриця Ємільчинського району на дорогу попадали дерева. Необхідна була допомога по їх прибиранню.

По прибуттю бійців ДСНС до місця виклику було встановлено, що через складні погодні умови, спричинені зливою та сильними поривами вітру, на автодорогу впало дві берези та осика,  - повідомляє У ДСНС України у Житомирській області. Дерева перекрили рух автотранспорту з обох сторін, утворивши затор. Рятувальники бензопилою порізали упавші дерева, розчистили проїжджу частину, чим відновили рух транспортних засобів.

Також упродовж минулої доби бійці ДСНС ліквідовували наслідки негоди у с. Коренівка Овруцького району. Там посеред населеного пункту на дорогу повалилася тополя. Будинки та лінії електропередач залишились неушкодженими.   

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:20 У селі Кам’янка піротехніки ДСНС знищили артснаряд часів Другої світової війни 16:00 У Житомирі напередодні Всесвітнього дня авіації та космонавтики вшанували пам’ять Сергія Корольова photo_camera 16:00 Релокований бізнес як драйвер регіонального розвитку: у Житомирі обговорили механізми підтримки підприємств. ВІДЕО 15:41 Уряд запускає програму «Точка опори» для збереження команд і швидкого відновлення підприємств Від читача 16:36 Ризики в соціальних мережах 14:40 31-річного житомирянина затримали за незаконне переправлення людей через кордон 14:21 Цьогорічна великодня програма – це справжній «Великодень мрій» для найменших гостей! photo_camera 14:00 До Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона 12:39 Житомиряни стали переможцями чемпіонату України з таїландського боксу Муей-Тай 12:23 Прокуратура продовжує вживати заходи з метою забезпечення безперешкодного доступу громадян до водних об’єктів photo_camera 12:00 Великдень в Україні буде холодним, потеплішає з понеділка 11:41 Ліквідовано кілька стихійних сміттєзвалищ на території Березівської та Новогуйвинської громад 11:20 Віталій Бунечко: Завершили роботу на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України 11:00 У Житомирі презентували книгу «Часи Задзеркалля. Вибір Бориса Лятошинського» 10:40 У Житомирі вночі горів приватний будинок: вогнеборці врятували чоловіка photo_camera 10:21 У Житомирі попрощалися із Захисником Ігорем Якимовим 10:00 Через десять місяців Герой на щиті повернувся до Житомира — в останню путь провели Віталія Бурмістренка 09:40 Росія атакувала небо України 126-ма ударними БпЛА 09:00 10 квітня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up