Рятувальники дістали житомирянку з вигрібної ями
Неприємність трапилася з 64-річною жінкою у власному дворі.
23 жовтня о 05:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників у діставанні людини, яка впала у вигрібну яму. Пригода трапилася на території приватного домогосподарства м. Житомир,- повідомляє ГУ ДСНС України у Житомирській області.
По прибуттю на місце події стало відомо, що 64-річна жінка вийшла на подвір'я та провалився у вигрібну яму, що глибиною близько 1 м. Донька, яка знаходилася у будинку, почула крики матері про допомогу та викликала рятувальників. Бійці ДСНС спустилися до жінки, поклали її на ноші та підняли на поверхню.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.