Розвиток освіти та військове лідерство: у Житомирі пройшов День Ідей

Розвиток освіти та військове лідерство: у Житомирі пройшов День Ідей

Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odesa та його співзасновник Єгор Гребенніков провели День Ідей у Житомирі.

Захід пройшов з метою підтримки синергії на місцевому та локальному рівнях, зміцнення взаємодії й співробітництва між представниками різних суспільно значущих галузей і лідерських спільнот. 

— Кожна перемога — завжди плід спільних дій. Згуртованість та злагодженість суспільства значною мірою залежить від розуміння кожним українцем та кожною українкою, що саме йому та їй слід робити, чому та як саме, — зазначила Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ. 

Юлія Тичківська

Близько 100 лідерів різних сфер обмінялися думками стосовно особливостей адаптації освітніх процесів до умов воєнного стану та військового лідерства в добу випробувань, а також взяли участь у дискурсивному форумі “Майбутнє Житомирщини”.

Відео дня

— Наш захід залишається майданчиком для зміцнення взаємодії лідерів. Усі разом ми продовжуємо шукати відповіді на найскладніші та найактуальніші виклики. Об’єднувати зусилля та створювати нові партнерства. Підсилювати одне одного та розвиватися, — наголосив Єгор Гребенніков, співзасновник Impact Hub Odesa та проєкту Зелений Театр, співвласник порту TIS.  

Єгор Гребенніков

Як трансформується освіта в умовах повномасштабної війни 

Під час панельної дискусії “Адаптація освітніх процесів до умов воєнного стану” спікери та спікерки розглянули шляхи оптимізації навчальних програм, зокрема, впровадження модулів військової підготовки та забезпечення перекваліфікації у відповідь на зміни ринку праці. Також учасники обговорили стратегії інтеграції професійної освіти, що дозволить громадянам ефективно адаптуватися до нових економічних умов. 

У панельній дискусії взяли участь:

Розмову модерував Геннадій Зубко, голова Наглядової ради Києво-Могилянської Академії. 

Військове лідерство: сьогодні та у історичній перспективі

Учасники заходу також обговорили необхідність поглибленого дослідження теми розвитку українського військового лідерства, яке відповідає вимогам сучасності. Під час панельної дискусії “Військове лідерство в добу випробувань” експерти визначили, як історичні традиції виховання лідерів впливають на сучасні підходи до військової освіти і керівництва, пріоритетні новації в цій сфері, а також роль громадянського суспільства в посиленні відповідальності та прозорості у військовому секторі.

У панельній дискусії взяли участь:

Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, модерувала розмову. 

Крім того, у рамках події пройшов дискурсивний форум “Майбутнє Житомирщини”.

Цього року Дні Ідей також пройдуть у Полтаві та Одесі. 

Довідково: 

Аспен Інститут Київ — українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства. Як платформа лідерського діалогу Аспен Інститут Київ також сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

Impact Hub Odessa — частина глобальної спільноти Impact Hub. Один з фокусів діяльності Імпакт Хабу Одеса — підтримка соціального підприємництва.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Вячеслав Фаттахов

    Тощо скільки дітей загиблих батьків бере сінергія безкоштовно?

keyboard_arrow_up