Рибалки виявили мінометну міну

Рибалки виявили мінометну міну

19 серпня у Пулинському районі місцеві жителі натрапили на артилерійський снаряд та мінометну міну часів минулої війни. 

 

Неподалік села Ягодинка чоловіки ловили рибу. Випадково на березі побачили підозрілий предмет і одразу зателефонували до Служби порятунку. Рятувальники, які прибули на місце події, з'ясували, що знахідка - мінометна міна часів Другої світової війни. Цього ж дня застарілий артилерійський снаряд калібру 122 мм було виявлено поблизу села Очеретянка. На підозрілу небезпечну знахідку натрапили місцеві жителі у полі. Вибухонебезпечні предмети передані піротехнікам аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області для подальшого знешкодження у безпечному місці шляхом підриву. 
       

Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян та наголошує, що в разі виявлення предметів, зовні схожих на боєприпаси, припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця; організувати охорону; не допускати сторонніх осіб; ні в якому разі не пересувати їх та не розбирати; про вибухонебезпечні предмети повідомити Службу порятунку за номером "101". 
 

       

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:00 Графіки відключень електрики на четвер, 26 лютого 09:40 У Житомирі попрощалися із героїчно загиблим Захисником Русланом Анохіним 09:20 Оперативна інформація станом на 08.00 26.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 26 лютого: все про цей день, яке свято, події, традиції і погода у Житомирі Від читача 12:31 «Білий Янгол» рятує життя: евакуація та оборона Дніпропетровщини 17:55 Житомирський музично-драматичний театр запрошує на вистави березня 17:27 Жителям Крошні радять зробити запас води — 26 лютого буде припинено водопостачання 17:00 Візьміть участь у національній програмі Скринінг здоров’я 40+ 16:47 У Житомирі попрощалися із Захисником Максимом Шевчуком 16:41 На дорозі Київ — Ковель — Ягодин патрульні виявили чоловіка з амфетаміном 16:20 У Житомирській ОВА відбулося чергове засідання комісії щодо визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 16:00 У Житомирі судитимуть киянку, яка збувала психотропи у препаратах для схуднення в Україні та за її межами 15:37 35-річний бердичівлянин втратив понад 12 тис. грн, купуючи авто через соцмережі 15:21 Обережно: тонка крига! Нагадуємо про правила безпечної поведінки на льоду! 15:00 Леся Українка і уроки незламності: туберкульоз можна подолати 14:38 «Я розумію це зсередини, тому поруч із кожним»: як ветеран Андрій Горпинич став опорою для інших ветеранів у Житомирській ТГ 14:22 Від початку 2026 року на Житомирщині вже з’явилося на світ 757 дітей 14:00 Слідчі додатково встановлюють свідків загибелі пішохода в ДТП у Звягельському районі 12:41 25 лютого — 155 років від дня народження Лесі Українки 12:19 Зима попрощається з житомирянами поверненням морозів, ожеледицею і опадами у вигляді дощу і мокрого снігу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up