Рекорд встановлено: найбільші ножиці України – у Житомирі

Рекорд встановлено: найбільші ножиці України – у Житомирі

Не перевелися в Україні романтики. Саме кохання надихнуло житомирського коваля Дмитра на створення з металу гігантських ножиць. Вони символізують його любов до дружини, до дітей.

13 вересня у Житомирі за адресою: Вільський шлях, 14 відбулося встановлення рекорду «Найбільші металеві ножиці в Україні». Доки представник Книги рекордів України разом з експертною комісією здійснювали усі необхідні заміри, автор витвору – Дмитро Полещук – розповів усі подробиці.

У скульптурі, що має форму ножиць, коваль увіковічнив своє кохання до дружини. Ножиці обрані не випадково, адже кохана жінка Дмитра – перукар за фахом. Саме біля її закладу і встановили скульптуру.

«Я працюю приватним підприємцем з виготовлення металевих конструкцій вже 12-й рік. Створив ці ножиці тому, що я на цій території працюю, відкрив перукарню своїй дружині і, щоб якось виявити своє кохання, виділити це місце, я вирішив створити щось гарне», – розповідає автор скульптури. Робота зайняла 3 місяці. Було витрачено велику кількість матеріалу, який вартував більше 20 тис. грн.

У центрі кованої скульптури – логотип, що складається з початкових літер імен синів автора – Назарія та Захара. Всередині конструкції, як зізнався пан Дмитро, – капсула часу, яку він власноруч створив і заклав для своїх нащадків.

 «Дуже довго вів переговори з Книгою рекордів України, з Національним реєстром України – ніхто не хотів зі мною співпрацювати. Я вже навіть сам призначив собі дату відкриття – 13 вересня – День перукаря», – розповідає автор витвору. 

Дружина Алла не приховувала емоцій і зізналася, що бачила, над чим працює чоловік, але не очікувала, що ножиці стануть подарунком їй до Дня перукаря. 

Представник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій резюмував: «У Житомирі встановлено черговий рекорд. Я не вперше у вашому місті, сподіваюся, що і не востаннє. За нашою інформацією, в Україні є ножиці, що мають довжину 3 м 85 см. Якщо брати якість, то ці ножиці набагато кращі». 

Наостанок представник «Книги рекордів України» привітав і вручив дипломи і двом іншим ковалям, причетним до встановлення рекорду, які разом із Дмитром Полещуком працювали над створенням скульптури, і озвучив заміри: «Довжина цих ножиць складає 4 м 90 см. Вага – 365 кг». 

Редакція «20 хвилин» вітає Дмитра Полещука з рекордом і бажає не зупинятися на досягнутому. 

Ольга Сідлецька

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up