Реконструкція набережної, або Чергові Нью-Васюки

Реконструкція набережної, або Чергові Нью-Васюки

Зовсім недавно головний архітектор міста Юрій Безбородов оприлюднив проект реконструкції центральної алеї в гідропарку, який розробив архітектор Юрій Варламов.

Роботи планують розпочати вже у 2019 році, а замовником виступить КП «Парк».

Юрій Безбородов на своїй сторінці у Facebook з радістю сповіщає: «Звичайно, проекти у міста є, і це не тільки освітлення фасадів, як деякі представляють. Ось один із прикладів: візуалізація за проектом реконструкції центральної алеї міського Гідропарку, замовником якого є КП «Парк», архітектор – Юрій Варламов. Маю велику надію, що вийдемо з роботами на початку наступного року».

Вартість першої черги реконструкції складе, за словами Юрія Безбородова, 3 257 669 грн. Проект буде реалізований за кошти міського бюджету Житомира.

Проект досить цікавий, але до того на сторінці міськради у Facebook за 19 жовтня було проанонсовано ще одну подію: «Сьогодні міський голова Житомира Сергій Сухомлин та директор КУ «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк презентували проект розбудови спортивно-культурного простору на набережній річки Тетерів, реалізація якого розпочнеться вже у 2018 році за секторальної підтримки ЄС».

У публікації містяться фото та посилання на подробиці. Тільки при спробі перейти за цим посиланням Facebook видає повідомлення, що матеріал недоступний або його видалено.

Цікаві та яскраві фото дають досить вражаюче уявлення про масштаби задумів. Тільки-от житомиряни вже мають у постійному користуванні аеропорт, з якого регулярно здійснюються рейси до Анталії, гірськолижний курорт на зразок Буковелю та інші «родзинки» невгамовного бажання мера Житомира Сергія Сухомлина та його найкращого бізнес-партнера, а за сумісництвом ще й віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка щось «стибрити» з бюджету напередодні наступних виборів.

Фестиваль «Жовтень у Жовтні» – яскравий тому приклад, коли Президент України через фонд власної дружини перераховує кошти у фонд дружини віце-прем'єр-міністра за лояльність та підтримку на наступних виборах. А всі такі «родзинки» – це просто прихована спроба додати до власної кишені ще грошенят та трошки закумулювати їх на передвиборчих рахунках. Виходячи з таких розрахунків, можна припустити, що фальсифікація та тиск на виборців буде шаленою. Вже на сьогоднішній час практично «зачищено» всі ЗМІ. А ті, що залишились, фактично виконують функції прес-служб та піар-агенцій.

Містяни вже трошки втомилися почувати себе «лохами» та в коментарях в Інтернеті до таких новин майже не стримують свого обурення.

Хочу нагадати, що існуюча влада – не першопроходець у намаганнях створити з Житомира Нью-Васюки та «нагріти» на цьому свої кишені. Ще 1 грудня 2008 року тодішній мер Житомира Віра Шелудченко відкрила виставку «Майбутнє Житомира». В експозиції, яка була розміщена в Житомирському драмтеатрі ім. І. Кочерги, були представлені планшети з ескізами проектів архітектури.

Тоді також пафосно звучали слова Віри Тимофіївни: «Головна мета виставки «Майбутнє Житомира» – це прозорість міської влади і залучення місцевої громади до розробки і втілення проектів, які найближчим часом будуть впроваджуватися в Житомирі. Ми – перше місто в Україні, яке долучить до свого розвитку всіх жителів конкретних будинків, вулиць, районів і міста Житомира в цілому. Житомиряни зможуть розглядати конкретні проекти, долучатися до їх обговорення і самостійно впливати на їх втілення в реальне життя. Кожен повинен знати: з сьогоднішнього дня міська влада Житомира починає якісно новий діалог з жителями міста».

Просто дежавю по-житомирськи. На приведених візуалізаціях ви самі можете переконатися в тому, що повірити владі – це знову наступити на граблі, на які ми наступаємо вже майже тридцять років.

Руслан Мороз

0
0
0
0
Коментарі (3)
 • Тамара Сергеевна Коваль

  но красиво же

  Влад Васильев reply Тамара Сергеевна Коваль

  ...Тома! Не "восторгайся"!! До ума ещё ничего не довели...Так ,на объёмах "наварили", да забыли о "мелочах"..то бордюры не поставленные,то "переулочек" не доделан,...Посмотри внимательно даже в центре...

  Peter Khabaznya reply Тамара Сергеевна Коваль

  так это всего лишь картинка, а что будет в реальности неизвестно...
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up