Прокуратура вимагає через суд припинити незаконне користування ставком площею понад 12 га

Приватний підприємець, з метою вирощування риби, використовує ставок площею понад 12 га не маючи на те відповідного дозволу

Прокуратура вимагає через суд припинити незаконне користування ставком площею понад 12 га

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Бердичівською місцевою прокуратурою в інтересах держави заявлено  позов про визнання протиправним та скасування Режиму рибогосподарської експлуатації водного об’єкту ( ставка), що у Ружинському районі.
Місцевою прокуратурою під час опрацювання інформації органів контролю та державної влади щодо використання земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів (ставків) на території Ружинського району встановлено порушення вимог природоохоронного законодавства.
Зокрема, приватний підприємець, з метою вирощування водних живих біоресурсів, використовує ставок площею понад 12 га, розташований в межах населеного пункту с.Топори Ружинського району, без правовстановлюючих документів.
Йдеться про те, що у квітні 2014 року Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та врегулювання рибальства в області погоджено фізичній особі-підприємцю розроблений Інститутом  Рибного господарства НААН Режим рибогосподарської експлуатації зазначеного водного об’єкту. У подальшому вказаний Режим погоджено  Держрибагентством  України.
Однак місцевою прокуратурою встановлено, що підприємець використовує ставок без відповідно зареєстрованого права користування земельною ділянкою та за відсутності погодження уповноважених на це органів державної влади та місцевого самоврядування, чим порушує вимоги природоохоронного та земельного законодавства.
На даний час позов перебуває на розгляді у Житомирському окружному адміністративному суді.
Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up