Проєкт "Чашка з дитячим малюнком" за 2022 рік зібрав 5400 грн на маскувальні сітки

Проєкт "Чашка з дитячим малюнком" за 2022 рік зібрав 5400 грн на маскувальні сітки

Як повідомили у міськраді, організатори підбили підсумки проєкту "Чашка з дитячим малюнком" за 2022 рік. Проєкт розпочався у вересні минулого року. За результатами реалізації проєкту було замовлено 106 чашок, загальні відрахування склали 5 400 грн.

Дуже креативно до проєкту поставилась викладачка-художниця Яна Сіхневич, яка у межах позашкільної роботи провела майстерклас з учнями 3-А класу гімназії №24 щодо малювання новорічної чашки, їм вдалося реалізувати 29 філіжанок з авторським малюнком.

«Напередодні різдвяно-новорічних свят запропонувала у своєму класі провести майстерклас з малювання. Ми сказали діткам, що малюємо для Миколайчика, а він забиратиме малюнки. Але на свято вони отримали навзамін чашки зі своїми малюнками. Виходить так, що ми гуртом купили ці чашки й дітям приємно, і змогли допомогти волонтерам», - розповідає Яна Сіхневич.

Наразі відраховується 50 грн з кожної чашки на допомогу волонтерській майстерні «Свій за свого», яка займається виготовленням маскувальних сіток для наших військових. Відрахування відбувається автоматично при купівлі кожної чашки.

«За кошти, які нам надходять, ми купуємо основу для маскувальних сіток. Ми вдячні організаторам за цей проєкт. Адже всі разом ми наближаємо нашу перемогу», — каже Анастасія Нестерова, координаторка волонтерської майстерні.

Проєкт продовжується і у 2023 році, тож готуйте малюнки і замовляйте чашки!

:

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up