Проблеми аутизму: побачити світ іншими очима

Проблеми аутизму: побачити світ іншими очима

У п'ятницю, 31 березня, відбулася зустріч із завідуючою відділом психологічної реабілітації МБФ «Місія в Україні» Юлією Бочковською.

 

Юлія Бочковська - єдиний в Житомирі поведінковий терапевт. Вона переконує, що абсолютна більшість аутичних дітей можуть адаптуватися до сучасного життя. Тому раннє виявлення цієї проблеми надає шанс дитині стати соціально адаптованною.

«Я займаюся з дітками різних видів ускладнень, але проблемам з аутизмом я приділяю більше уваги. Проведення якісного обстеження є початком моєї роботи. Головне визначити у якій сфері у таких діток дефект. – говорить терапевт. –  Основна проблема моєї  діяльності це те, що я не можу допомогти усім бажаючим. На даний час в Житомирі налічується 70 діток з таким діагнозом та допомогти я можу тільки 35-м аутистам» – переконує Юлія.

Також під час зустрічі поведінковий терапевт провела показову роботу із аутистом Дмитром. Йому 8 років та він як ніхто радіє кожній дрібниці, яка стається у його житті. Мама Дмитра говорить, що ранній аутизм у хлопчика розпочав різко розвиватися у 2 роки.

«Звичайно ми здійснювали діагностику для того, аби швидко розпочати лікування, але усі ми  добре знаємо, яка в нас Україні ситуація. А приблизно в 5 років ми прийшли у "місію". На даний момент ми навчаємося у 2 класі, в Житомирській спеціалізованій школи. І мені радісно від того, що із кожним днем мій син, стає на крок ближчим до розуміння навколишнього світу».

Дану зустріч організація провела для того, аби наблизити людей до проблеми аутизму. Адже 2 квітня відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму.

Жанна Беркута

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:52 Житомирщина серед лідерів тваринництва. Розширення державної підтримки агросектору у 2026 році 17:30 Правила безпеки під час атаки дронів-камікадзе 17:00 Перший дитячий оркестр «Richter Kids» відкриває набір юних талантів! 16:41 Сьогодні нашому видатному земляку Михайлові Сичу виповнилося б 85 років Від читача 10:13 Розбираємо аферу: фейкові повідомлення пенсіонерам про «підтвердження віку» 16:20 За фактом забруднення земель в Оліївській громаді відкрили кримінальне провадження 16:00 #плічопліч: Представник Житомирщини серед лауреатів Фонду Президента України «Воля переможців» 15:40 З початку року на Житомирщині народилося 358 дітей 15:21 28 січня з 9 до 17 у Житомирі буде тимчасово обмежено водопостачання: зробіть запас води! 15:00 Потепління принесе в Житомир мокрий сніг та дощ 14:40 Інцидент на майдані Соборному у Житомирі: чоловіки у балаклавах тягнули напіводягненого чоловіка до мікроавтобуса 14:21 Відкриття проти закриттів: бізнес-динаміка України у 2025 році 14:01 Захворюваність на ГРВІ на Житомирщині залишається нижчою епідпорогу 12:41 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС Житомирщини 111 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій 12:20 Увага! Попередження про небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпечності на Житомирщині в другій половині дня 26 січня та протягом доби 27 січня 12:00 Відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Житомирської області 11:39 Догляд вдома: як соцробітники міського терцентру допомагають одиноким житомирянам 11:20 У Ружинській громаді вантажівка в'їхала в маршрутку: травмовано чотирьох пасажирів 11:00 Гороскоп на 26 січня – 1 лютого 2026 року 10:41 Тарілка здорового харчування – простий орієнтир для збалансованого раціону
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up