Примусове об`єднання громад відміняється!

Примусове об`єднання громад відміняється!

3 грудня у сесійній залі Житомирської обласної ради відбулося обговорення проекту Перспективного плану об'єднання територій громад та зміни адміністративно-територального устрою Житомирської області за участі депутатів, міських голів, представників ОТГ та районних рад.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко. 

«Хороші новини! Примусове приєднання відміняється! 3 грудня 2019 року в сесійній залі обласної ради відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою. Відповідно до пропозицій майбутнього перспективного плану до нашої громади доєднаються села Велика Горбаша та Мала Горбаша»,- повідомив Мельниченко.

При цьому депутат розповів про намагання Черняхівської РДА, попри думку людей, пролобіювати залишення цих сіл в майбутній Черняхівській громаді. 

Як ми повідомляли, минулого тижня громадськість Оліївської ОТГ висловила обурення, оскільки з‘явилася інформація, що «в верхах» було прийнято попереднє рішення про приєднання Оліївської громади до Глибочицької ОТГ. Дане рішення приймалося без відома самих оліївчан. За словами представників громади, жодних офіційних повідомлень про прийняття рішень щодо майбутнього ОТГ громаді до недавнього часу не надходило, необхідних обговорень не проводилось, а фінансова спроможність Оліївської територіальної громади, яка є основним критерієм, попередньо не була врахована.

Андрій Казаченко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up