Представники туристичної галузі просять міську владу кронувати дерева біля оглядового майданчика на Замковій горі

Представники туристичної галузі просять міську владу кронувати дерева біля оглядового майданчика на Замковій горі

Це працюватиме на туристичну привабливість міста, вважають екскурсоводи і туристи.

До міського голови Сергій Сухомлин звернувся директор відомої в місті туристичної агенції "Патріот" Сергій Дехтяренко Serhii Dekhtiarenko зі зверненням щодо стану оглядового майданчика на Замковій горі. Він втратив привабливість через те, що повністю заріс деревами і кущами, а комунальні служби не звертають на ситуацію уваги.

Як пише Сергій Дехтяренко, "шкода, що міська влада не вірить, не знає, не хоче знати про те що, туризм в Житомирі існує і розвивається, не дивлячись на її байдужість у цьому питанні" . 

Відео дня

Також директор турагенції наводить наступні факти: "Державне агенство з розвитку туризму (ДАРТ) повідомило, що за перший квартал 2024 року представники туристичної галузі України сплатили до бюджету 616 млн. 391 тис. грн., що на 61% більше порівняно з аналогічним періодом 2023 року (383 мл. 221 тис. грн. Голова ДАРТ Мар'яна Олеськів підкреслила, що туризм створює робочі місця та підтримує місцеві громади, а податки від цієї галузі є важливою частиною економіки".

Сподіваємось, розголос допоможе зрушити з місця ситуацію, і житомиряни і гості нашого міста отримають чудову доглянуту локацію в історичному центрі Житомира.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Вячеслав Фаттахов

    Люди ви чого слабких на пам'ять?згадайте кронування по місту одні стовбури від дерев залишили!

keyboard_arrow_up