#Право: Цифровізація гарантійних послуг для покупців побутової техніки

#Право: Цифровізація гарантійних послуг для покупців побутової техніки

Уряд впорядкував та цифровізував надання гарантійних послуг покупцям побутової техніки, мобільних телефонів та інших технічно складних побутових товарів.

Відповідну постанову “Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів” ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів України 28 листопада 2023 року.

Що змінює цей документ:

  • споживачі отримають доступ до експлуатаційних документів на офіційному веб-сайті виробника та можливість завантажувати їх в електронному вигляді протягом гарантійного терміну;
  • зменшується навантаження на бізнес за рахунок скасування паперових форм (9 форм), які продавці  зобов’язані заповнювати при гарантійному обслуговуванні товару та які створювали підстави для накладання штрафних санкцій Держпродспоживслужбою.

Такі зміни Уряд ухвалив задля спрощення ведення бізнесу, діджиталізації бізнес-процесів та покращення сервісу, що надається кінцевому споживачу.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Милана Фастова

    Якщо мова про незначний ремонт, дійсно простіше зремонтувати самостійно. Я замовляв у магазині Майстер Плюс запчастини до мікрохвильової печі https://master-plus.com.ua/ua/mikrovolnovka/ та сам замінив. Без робочої кухонної техніки складно, погодьтесь. Тут я знайшов все для ремонту. Є запчастини до різної побутової техніки.

  • Олег Филимонов

    А по факту, доводиться ремонтувати техніку за свій рахунок.

keyboard_arrow_up