Поштові витрати для оскарження вироків будуть відшкодовані

Поштові витрати для оскарження вироків будуть відшкодовані

Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Порядку оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

На засіданні уряду 15 листопада прийнята постанова «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465».

Тепер адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, відшкодовуватимуться витрати на відправлення рекомендованих листів та/або поштових відправлень щодо оскарження вироків або ухвал суду апеляційної інстанції стосовно вироків суду першої інстанції.

Надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі включає у тому числі оскарження вироків суду. Зокрема, касаційна скарга подається безпосередньо до суду касаційної інстанції, який знаходиться у Києві. Але до останнього часу адвокатам, які співпрацюють із системою БПД, не відшкодовувалися витрати на відправлення листів щодо оскарження вироків.

Крім того, змінами до постанови уряду № 465 врегульовано питання відшкодування адвокатам витрат на паливо і мастильні матеріали для моделей автомобілів, що не передбачені нормативами для бюджетних установ.

До останнього часу адвокатам системи БПД відшкодовувалися витрати на пально-мастильні матеріали у разі використання власного автомобіля відповідно до нормативів, що були затверджені наказом Міністерства транспорту України ще у 1998 році. У цьому документі не зазначена велика кількість сучасних моделей авто.

Тепер для розрахунку витрат на пально-мастильні матеріали можна застосовувати технологічні норми, що містяться у документації заводу-виробника автомобіля, зокрема, норми витрат, що розміщені на офіційних веб-сайтах дистриб’ютора чи уповноваженого дилера таких моделей автомобілів в Україні.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Хакатон 2.0 вже зовсім скоро! 17:29 ДЕІ Поліського округу підтвердила факт порубки 80 дерев неподалік села Дібрівка та розпочала розрахунок збитків 17:00 У Житомирі обговорили розвиток українсько-французького культурного проєкту «Бальзак» 16:41 Делегації з Дортмунда показали сучасне укриття ліцею №28 м. Житомира Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 16:31 У Житомирі двом засудженим повідомили про підозру у вимаганні із погрозою насильства 16:19 В амбулаторіях КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» можна скористатися послугою «Скринінг 40+» 16:00 У Житомирському обласному стоматологічному об’єднанні встановлено новий цифровий рентгенапарат 15:58 Віталій Бунечко взяв участь у розширеній нараді щодо посилення захисту державного кордону з білоруссю 15:39 Громади отримали чіткий механізм придбання житла для внутрішньо переміщених осіб у сільській місцевості 15:20 Температура повітря підвищиться, місцями пройдуть короткочасні дощі: погода у Житомирі 15:12 Діти-герої серед нас: історія Калини Папроцької, яка під час ворожого обстрілу прикрила своїм тілом 2-річну племінницю play_circle_filled 15:00 #Вступ_ТОТ: Житомирщина чекає на дітей і молодь з тимчасово окупованих територій 14:40 Поліцейські Житомирщини закликають батьків подбати про дорожню безпеку дітей під час літніх канікул 14:19 У Житомирі стартували відкриті міські змагання зі спортивної аеробіки «AERO ENERGY SUMMER CUP» 14:00 Територія обслуговування базових класів та планова мережа Корольовського академічного ліцею 12:39 Відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром II ступеня» вручили полковнику Нацгвардії Олексію Мельнику 12:20 До 10 років ув’язнення засуджено жителя Коростишівської громади, який через ревнощі вбив свою співмешканку та поранив її матір 12:00 На Житомирщині масштабують послугу денного догляду для дітей з інвалідністю: досвід громад та економічний ефект 11:41 Рятувальники двічі допомагали відчинити двері в екстремальних випадках
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up