Попри заборони та штрафи Житомирщина продовжує палати

Попри заборони та штрафи Житомирщина продовжує палати

За минулу добу на території області вогнеборцями ліквідовано 35 загорянь минулорічної сухої рослинності, що виникли із-за різних обставини. Під час таких займань загалом вогнем пройдено 65 га території.

Інформує У ДСНС України у Житомирській області.

Лише п’ять таких пожеж ліквідували в Андрушівському районі. Так, на відкритих територіях в межах районного центру та в с. Гальчин зайнялося по гектару сухостою, що загрожували перекиданням на приватні житлові будинки. Завдяки оперативності бійців ДСНС вдалося запобігти перекиданню полум’я на оселі та протягом 30 хв. в обох випадках ліквідувати пожежі. Також в с. Гарпівка палаючий сухостій загрожував газорозподільному пункту, а в с. Нехворощ та смт Червоне майже впритул підійшов до лісових насаджень. Зусиллями рятувальників загоряння були ліквідовані та не допущено подальшого поширення вогню.

Крім того, учора вранці рятувальники отримали повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку в с. Потаповичі Овруцького району. З’ясувалося, що з палаючого поряд сухостою вогонь перекинувся на будинок, охопив одну з його стін та поширився на покрівлю. На щастя, в оселі ніхто не проживав, проте і снувала загроза розповсюдження загоряння на розташовані неподалік житлові будинки.

Враховуючи зазначені ризики, керівник гасіння залучив на допомогу ще одне чергове відділення для підвозу та безперебійної подачі води. О 09:55 пожежу локалізовано та о 12:00 – ліквідовано. Здійснено 3 підвози води з відстані біля 2 км. В результаті вогнем знищено покрівлю по всій площі та 20 кв. м стіни.

До того ж, упродовж минулої доби вогнеборці області 11 разів залучалися до гасіння сміття, що палало на відкритих ділянках місцевості. Одне з них – це загоряння стихійного сміттєзвалища поблизу с. Топори Ружинського району. Там протягом години бійці ДСНС гасили пожежу на площі 300 кв. м. У результаті всіх інших займань вогнем пройдено ще майже 1 га території.

Під час усіх пожеж загиблих та травмованих немає. Наразі причини та остаточні обставини даних надзвичайних подій встановлюються фахівцями.

Рятувальники закликають громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, не випалювати сухостій та не розводити багаття у вітряну погоду. У випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером «101».

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Елена Шкатула Ярошинская
    чомусь про штрафи- тільки балачки! ще НІКОГО не штрафонули! а треба було б!!!!
  • Валентина Харанжевская
    Значить малі штрафи.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:27 Світлана Ніканорова призначена виконувачкою обов’язків директора обласної філармонії імені С. Ріхтера 17:00 На Житомирщині від початку року народилося понад 2,5 тисячі дітей 16:42 Розпочалося оновлення майбутнього нового корпусу ліцею Житомирської політехніки 16:23 2 липня в Україні збережеться спекотна погода: похолодання прийде із заходу Від читача 11:10 Безпека аккаунту в соцмережах 16:00 У рідний Житомир на щиті повернувся Захисник Олександр Легкодух 15:39 У Житомирі завершився ще один курс «Встановлення сонячних панелей» для ветеранів і членів їхніх родин 15:21 Діти пільгових категорій із Житомирщини вирушили на десятиденне оздоровлення до Естонії 15:00 Ще семеро ВПО отримають ваучери на 2 млн грн для придбання житла 14:40 Відтепер стипендії до Дня молоді зможуть отримати не лише студенти вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації, а й лідери активної молоді громади 14:39 Літні канікули з користю: у Центрі позашкільної освіти Житомирщини для дітей провели серію творчих і пізнавальних заходів 14:20 «Пролікували» пацієнтів на 2,4 млн грн бюджетних коштів: прокурори повідомили про підозру директору та 7 працівникам медзакладу 14:20 У Вікіпедії розпочався найбільший фотоконкурс пам’яток природи! 14:00 1 липня завершилася нерестова заборона на вилов риби і раків у водоймах Житомирщини 12:38 На Коростенщині рятувальники долали наслідки негоди: вітер пошкодив покрівлі житлових будинків і обірвав лінії електропередач photo_camera 12:20 Вандали у Житомирі обклеїли зупинки громадського транспорту закликами проти мігрантів 12:00 Ситуацію з обвалом мосту у Коростишеві коментує секретар міської ради Юрій Денисовець 11:40 Українці матимуть додатковий місяць для використання накопиченого кешбеку 11:20 Початок сезону лептоспірозу 11:00 Зміни з 1 липня: пенсії, виплати ВПО та нове маркування пального
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up