Комунальне підприємство «Зеленбуд» звернулося до поліції щодо викрадених туй у центрі міста.
Сьогодні, 1 листопада, на засіданні Житомирського виконкому під час затвердження фінансового плану КП «Зеленбуд» на 2018 рік керівник підприємства Олександр Шевчук розповів, куди зникли туї, висаджені у центрі міста.
«По вулицях Київській і Театральній вже викрали близько 20-ти туй. З цього приводу звернення в поліцію є», - зазначив Олександр Шевчук.
Своєю чергою міський голова Сергій Сухолин повідомив, що на сесію міської ради буде виноситись питання виділення коштів на закупівлю зелених насаджень, однак вже не однорічних, а багаторічних рослин.
«Ми плануємо поїздку до Києва, щоб обрати зелені насадження. Тож, бажаючі члени виконавчого комітету, можете долучатись», - сказав Сергій Сухомлин.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 18 від 10 червня 2026
Читати номер