Поліція прокоментувала падіння дитини з мосту у Новограді-Волинському: це був нещасний випадок

Поліція прокоментувала падіння дитини з мосту у Новограді-Волинському: це був нещасний випадок

У соцмережах Новограда-Волинського вчора розповсюдили інфомрацію про те, що начебто мати кинула свою дитину з мосту. Що ж було насправді?

Як інформує Поліція Житомирської області, подія мала місце 5 жовтня близько 13.30 год. у м. Новограді-Волинському. До місцевого відділу поліції від медиків надійшло повідомлення про те, що до лікарняного закладу доставлено 2-річну дівчинку, яку витягнули з води біля пішохідного моста через р.Случ. За результатами огляду дитини жодної загрози її здоров’ю чи життю не було і нині стан дитини задовільний.

Працівники поліції перевірили обставини події. Попередньо було встановлено, що з дівчинкою по пішохідному мосту гуляла її мати, 1983 р.н. Жінка не перебуває на жодному з обліків у медичних закладах. Біля огорожі мати взяла доньку на руки. Дитина раптово перехилилась і жінка не втримала її.

Коли перелякана матір оббігала міст у напрямку спуску до річки, дівчинку з води уже витягнули небайдужі молоді люди, які у той час перебували на березі.

На даний час дівчинка разом з матір’ю знаходиться вдома. 
7 жовтня за місцем їх проживання перевірили працівники ювенальної превенції Новоград-Волинського відділу поліції разом із представниками соціальної служби. Зауважень до умов, в яких виховується дитина, немає. З матір’ю проведена профілактична бесіда.

Водночас поліцейські звертаються до громадськості та представників засобів масової інформації з наполегливим проханням не поширювати неперевірені відомості та не перекручувати обставини події.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:20 Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2025» 15:00 Нетверезий водій мотоблоку спричинив ДТП з тяжкими наслідками – чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі 14:38 Дія.Освіта: На Житомирщині діє 84 хаби цифрової освіти 14:20 Компенсація за оренду житла для ветеранів і ветеранок: хто може скористатися програмою та як подати заяву Від читача 12:13 Діти в онлайн-стрімах – нова мішень для зловмисників. 14:00 Будьте обачними під час онлайн-шопінгу: коростенець втратив понад 17 тис. грн при купівлі телефонів 12:44 Жінці обміняли дорогий смартфон неналежної якості на новий: як відстояти свої права споживача 12:21 Смертельно травмувала дощечкою односельчанку: 56-річну жительку Андрушівської громади судитимуть за вбивство 12:14 Кожне четверте місто залишилося без мера: результати дослідження TI Ukraine 12:00 Користь ферментованих продуктів 11:41 У Житомирі до іспитового терміну засудили жінку, яка погодилась одружитися з чоловіком, щоб той уникнув мобілізації 11:21 Поліцейські Житомирського району розшукали двох дітей — один образився на рідних, інший — поїхав автостопом до друзів 11:00 Гвалтував малолітніх падчерок тривалий час:мешканцю Житомирського району повідомлено про підозру 10:39 На Житомирщині визначили переможців обласного конкурсу «Краща книга року – 2025» 10:20 Сім родин внутрішньо переміщених осіб отримали муніципальне житло в Житомирі 10:00 Відключення електроенергії на 16 грудня: графік 09:37 Підводний човен, 67 артсистем і 9 танків — втрати ворога минулої доби 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 16.12.2025 щодо російського вторгнення 09:00 16 грудня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:53 Новий потяг з Житомира до Києва курсує з 14 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up