Поліським краєм крокує громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Поліським краєм крокує громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Одразу в трьох районах області пройшла 22 травня громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Стартував захід у Довбиській ЗОШ І-ІІІ ступенів Баранівського району. Там рятувальники навчали дітей в ігровій формі правилам безпечної поведінки при виникненні пожежі в побуті та на вулиці, відпочинку на водних об’єктах та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Крім того, фахівці ДСНС провели і практичну частину акції – на подвір’ї закладу відбувся показ пожежно-технічного озброєння 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини з коротким описом його призначення. А також продемонстрували присутнім як користуватись вогнегасником.

В такій же спосіб романівські рятувальники нагадали правила безпеки дітлахам Міропольского центру розвитку дитини.

В ЗОШ №3 м. Коростишів організатори та освітяни вирішили завершити проведення Тижня знань дітьми правил безпеки життєдіяльності також акцією «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Захід розпочався із евакуації школярів на спортивний майданчик, де на них чекав пожежний інспектор з грою «Телефонуй, коли…» (пожежа, утоплення, виявлення вибухонебезпечного предмета тощо). Тут діти повинні були назвати вірні номера телефонів при виникненні тієї чи іншої надзвичайної події. Далi учні телефонували до Служби порятунку за допомогою в лiквiдацiї «умовної» пожежі. І тут вже на допомогу приїжджав справжній пожежний автомобіль із професіональними вогнеборцями та гасив загоряння.

Управління ДСНС України у Житомирській області

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up