Податкова та Держпродспоживслужба Житомирщини підписали Меморандум про співробітництво у сфері здійснення державного контролю за ціноутворенням

Податкова та Держпродспоживслужба Житомирщини підписали Меморандум про співробітництво у сфері здійснення державного контролю за ціноутворенням

Очільники ГУ ДПС та ГУ Держпродспоживслужби Житомирщини підписали Меморандум про співробітництво та партнерство у сфері здійснення державного контролю та спостереження у сфері ціноутворення.

Головне управління ДПС у Житомирській області разом з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно контролюватимуть виконання положень Закону України від 1 квітня 2022 року № 2173-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо адміністрування окремих податків у період воєнного, надзвичайного стану» в частині контролю за дотриманням платниками податків вимог законодавства щодо встановлених державою фіксованих цін, граничних цін та граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) шляхом проведення фактичних перевірок.

Меморандум про це підписали в. о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Сергій Красиленко та начальник ГУ Держпродспоживслужби у Житомирській області Олександр Шпита.

«Це черговий крок у напрямку організації та проведення спільних заходів, спрямованих на дотримання суб’єктами господарювання законодавства щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на соціально значущі товари. Реалізація Меморандуму забезпечить обмін відомостями та інформацією, необхідною для проведення заходів контролю та забезпечення повноти сплати податків», – зазначив Сергій Красиленко.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up