Пішли по гриби, знайшли артилерійські снаряди

Пішли по гриби, знайшли артилерійські снаряди

Одразу 10 боєприпасів було виявлено у с. Великі Деревичі Любарського району.

За повідомленням У ДСНС України у Житомирській області, 3 жовтня група піротехнічних робіт обласного Управління ДСНС знищила 11 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Селяни пішли збирати гриби до лісу, що на околиці населеного пункту. Поблизу кущів вони побачили на землі розкидані підозрілі предмети. Про це очевидці повідомили до  Служби порятунку «101». Фахівці ДСНС ідентифікували знахідки як п’ять мінометних мін калібром 50 мм, чотири артилерійські снаряди калібром 122 мм та один 76-міліметровий артснаряд часів минулих війн. Ймовірно тамтешні шукачі металу відкопали боєприпаси, але коли зрозуміли, що у металобрухт здати їх не зможуть, залишили на місці.

Усі виявлені вибухонебезпечні предмети піротехніки знищили у спеціально відведеному для цього місці. У тому числі й 1 ручну гранату, яку знайдено поблизу с. Гордіївка Романівського району.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Намагався підкупити поліцейських, щоб уникнути перевірки на стан сп’яніння – жителя Бердичева засуджено 17:27 На території області проживає майже 73 тисячі внутрішньо переміщених осіб 17:00 Судитимуть двох медсестер, які які били та мордували неповнолітню у медичному закладі 16:41 До уваги громадян, чиї близькі та рідні зникли безвісти! Від читача 11:25 Дезінформація 16:20 Наземний роботизований комплекс – на передову для підсилення поліцейських Житомирщини 16:16 У Житомирі завершили будівництво магістрального каналізаційного колектора 16:00 Знущалася з бабусі: 23-річна житомирянка постане перед судом за домашнє насильство 15:40 Випускники, встигніть зареєструватися на НМТ-2026 15:23 На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій Бунечко 15:01 У Житомирі в найближчі дні збережеться тепла погода з періодичними дощами 14:38 Тимчасова допомога «Дитина не одна»: хто і як може отримати 14:20 Патрульні нагадують про наслідки та відповідальність за вживання алкоголю після ДТП 14:00 До  Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм 12:41 Грант до 1 млн грн на створення культурних маршрутів і розвиток туризму 12:20 У бюджеті громади передбачено майже 5 млн грн на капітальний ремонт ліфтів у багатоповерхівках 12:00 У Житомирі виділили кошти на ремонт і оновлення КП «Лікарня №1» 11:40 Гвинти, залізяччя, іграшки, ганчірки — що приховує житомирська каналізація photo_camera 11:22 Прокуратура та Держекоінспекція зафіксували неправомірну забудову на березі річки Тетерів у межах Житомира 11:00 На Житомирщині оновлено порядок видачі перепусток під час комендантської години
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up