Підтримайте громадську ініціативу і допоможіть у професійній реадаптації ВПО і учасників АТО!

Підтримайте громадську ініціативу і допоможіть у професійній реадаптації ВПО і учасників АТО!

ГО "Федерація робототехніки та штучного інтелекту України" бере участь в конкурсі громадських ініціатив із проєктом "Професійна реадаптація внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих" і просить підтримати її у цій благородній справі!

Детальніше про проєкт https://eu4csos.org/competition-applicant-2021051
Велике прохання підтримати наш проєкт.
Для цього треба перейти за посиланням та проголосувати за проєкт під номером 51

https://v.eu4csos.org/vote
Заздалегідь вдячні кожному, хто нас підтримує!

Довідково:

Соціальною ініціативою, як послугою чи сервісом, можуть скористатися внутрішньо переміщені особи, учасникі АТО/ООС та члені сімей загиблих. Ініціатива проработана разом їз Центром соціальних служб Житомирської міської ради та спільним центром компетенцій ITM AS.
Зацікавлені особи мають можливість пройти навчання з основ автоматизації, програмування ПЛК, моделювання виробництва, безпеки машин на сучасних навчальних стендах світових виробників промислового обладнання та отримати міжнародний сертифікат.
Це можливість опанувати нову професію, яка користується попитом на ринку праці та відкриває можливість для професійного зростання. Домовленість із системним інтегратором промислової електроніки дає можливість працевлаштування після вдалого проходження навчання.

Заняття для вказаних категорій проводяться на безоплатній основі.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі

keyboard_arrow_up