Підприємці Житомирщини активно відновлюють роботу після зумовленої війною перерви

Підприємці Житомирщини активно відновлюють роботу після зумовленої війною перерви

Голова військової адміністрації Віталій Бунечко сьогодні ознайомився з роботою житомирської компанії, яка дає життя електронним системам автомобілів легендарних брендів Volkswagen, BMW, Seat, Škoda – завод «Кромберг енд Шуберт».

Про це очільник області написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Це підприємство створено на Житомирщині за участі іноземного інвестора та є частиною світової команди із підприємствами у багатьох країнах світу - Австрії, Німеччині, Польщі, Румунії, Македонії, Китаї. Усі заводи, у тому числі й український, мають новітнє обладнання та висококваліфікований персонал. «Кромберг енд Шуберт Житомир» працює на Житомирщині лише 7 років, але вже встигло посісти друге місце серед найбільших платників податків області.

Наразі завод забезпечує роботою багатьох жителів області. Під час екскурсії цехами із задоволенням поспілкувався з працівниками – переселенцями з Маріуполя й Бахмута, які покинули свої домівки, тікаючи від страшної війни і знайшовши прихисток й нову роботу в нашій області. Наголошують, що умови дуже хороші й вражені супроводом у розв'язанні їх нагальних питань. Зазначу, що за останні декілька тижнів до компанії надійшло понад 60 заяв щодо працевлаштування. Спілкуючись з робітниками на виробництві, впадає в око їхня відкритість, єдність й гордість за своє підприємство.

Розвиток останніх років показав, що підприємство постійно рухається вперед. І хоча обставини останніх років змінили більшість планів, але не змогли спинити велике виробництво.

Саме так, разом, ми становимось непереможними. Все буде Україна!

Коментарі

keyboard_arrow_up