Підпали в Олевській ОТГ: хто за ними стоїть?

Підпали в Олевській ОТГ: хто за ними стоїть?

Декілька ночей поспіль у селі Кишин Олевського району палали сараї. Жителі припустили, що це навмисний підпал, і викликали поліцію.

 

 

 

Про пожежі у селі Кишин написав місцевий житель Юрій Гайченя у себе на сторінці у Фейсбук: «Друзі, односельчани – увага!!! Дві ночі – два підпали в селі! Минула та сьогоднішня ніч виявилася спекотною для вулиці Семенської в с. Кишин Олевського району, два підпали будівель, вночі по одному за ніч згоріли дотла два хліви – грози не було, електрика не підведена. Діти о 12 ночі не граються… Після останніх подій у селі та заяв депутата на сесії виникають питання, на які, на жаль, немає відповідей! Шановні односельчани! Звертайте увагу на незнайомих людей та не соромтеся запитати, хто це є, підозрілі авто (хоча б записуйте номерні знаки!), потрібно виловити цю гниду!»

Відео пожежі у соціальній мережі Facebook виклала жителька села Кишин.

У тій же соціальній мережі Олександр Ігнатьєв повідомляє про те, що у селі Кишин Олевської ОТГ 14 серпня 2019 року проходив схід села. На ньому з'ясувалося: у земельних реєстрах відзначено, що на паї, які належать людям, без відома господарів укладені договори оренди. Господарі землі надали виписки з реєстрів. Так само з'ясувалося, що аграрії з ТОВ розорювали чужу землю. Представник фірми не могла надати договорів з ОТГ і платіжок. Жителі просять представників ТОВ Лугинська зернова компанія не привозити тітушок в село, бо може виникнути конфлікт. Представниця фірми відповіла, що в машинах при черговій спробі захоплення землі були тітушки.

Було прийнято рішення, і люди проголосували за те, щоб:

- ОТГ розірвала всі існуючі домовленості з ТОВ Лугинська зернова компанія по Кишинському старостинському округу;

- з їх округу прибрали депутата від партії «Батьківщина» Миколу Атанова за те, що він ображає людей і відстоює інтереси фірм рейдерів;

- жителі сіл Кишин і Забороче вимагають повернути все майно амбулаторії, яке було вкрадено без відома жителів з села Кишин владою ОТГ. Так само вимагають відновлення роботи амбулаторії та зубного лікаря.

Раніше на сесії міськради депутат Микола Атанов заявляв, що представники аграрної фірми погрожували підпалювати будинки жителів села. Цю інформацію і версію повинні перевірити правоохоронні органи.

Наразі нам не вдалося отримати коментар від представників Нацполіції, адже вони ще займаються перевіркою фактів підпалів.

P.S. Поки готувався матеріал до друку, у Facebook з'явилося нове повідомлення Юрія Гайчені: «Підпалювач з'явився знову! Сьогодні, 19.08.2019 року о 2 годині ночі, відбувся 6 (шостий) підпал за чотири ночі у с. Кишин Олевського району, згоріла копиця сіна на полі, нелюда не змогли затримати хлопці, втік до лісу... На мою думку, у нас в селі навіть років 15 назад вже була б міліція з усієї області, а наші царі навіть «стурбованості» не проявили! Це вже не сором, це п...м (байдужість – ред.) вищого ступеня!!! Пора провідати ОТГ, запитати, як вони сплять ??? »

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up