Підготовка до сесії Романівської селищної ради: відбулись засідання постійних комісій

Підготовка до сесії Романівської селищної ради: відбулись засідання постійних комісій

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій селищної  ради, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд 7-ї сесії селищної ради.

17 березня члени постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності розглянули такі питання:

 19 березня продуктивною стала  робота спільного засідання постійних комісій з гуманітарних питань (голова Серт І. В.) та з питань законності, регламенту та депутатської етики (голова Лесько Д. О.)

Комісії розглянули наступні  питання:

Після завершення розгляду питань членами постійних комісій підтримано пропозицію депутатів запровадження відзнаки Романівської селищної ради «Честь і слава Романівщини» з метою відзначення жителів Романівської територіальної громади. Всі розглянуті питання за результатами засідань постійних профільних комісій внесені до порядку денного пленарного засідання сьомої сесії Романівської селищної ради.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:05 Графік відключення електрики на неділю 14 грудня 09:00 14 грудня: все про цей день, іменини, прикмети і погода у Житомирі 16:36 Послуги без черги: де закон гарантує пріоритет людям з інвалідністю 16:25 На щиті повернувся Герой Юрій Щур Від читача 16:22 БРАМА 15:56 Житомир попрощався з асом української авіації - підполковником Євгенієм Івановим 14:25 Як працювати з пережитою травмою: у Житомирі відбудеться арттерапевтична зустріч для дорослих 13:21 На Житомирщині вартість оренди 1-кімнатної квартири у листопаді впала на 10% 12:36 У Житомирі проведуть практичний майстерклас із тілесноорієнтованої терапії — для тих, у кого стрес «оселяється» в тілі 11:37 У Бердичівському і Коростенському районах упродовж доби вогнеборці ліквідували загоряння у зерносушках 11:06 У листопаді на Житомирщині середня вартість однокімнатної квартири на «вторинці» знизилася на 7% 10:17 У Баранівці у відділенні поліції запрацювала система Custody Records
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up