Під час перевірок дотримання карантинних обмежень порушення виявлені на 12 об’єктах Житомирщини

Під час перевірок дотримання карантинних обмежень порушення виявлені на 12 об’єктах Житомирщини

За повідомленням ОДА, станом на 10 лютого фахівці територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області провели 35 позапланових перевірки щодо дотримання карантинного стану.

Порушення виявлені на 12 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 10, громадського харчування – 1, дошкільної освіти – 1). За результатами перевірок направлено 5 листів з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, видано 5 приписівскладено 7 протоколів про адмінправопорушення.

Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 42 перевірки суб’єктів господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлені на 11 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 10, загальної середньої освіти – 1). За результатами перевірок направлено 9 листів з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в 1 листі проінформовані органи місцевого самоврядування, складено 4 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ст.44³ КУпАП.

По результатах перевірок підготовлено 1 матеріал на позачергові засідання Малинської комісії з питань ТЕБ та НС.

Відео дня

З 20 січня Житомирська область перейшла  до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки через перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування..

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up