Під час фестивалю «Крила» зібрали майже дванадцять тисяч гривень на реконструкцію літака в житомирському парку

11 482 грн зібрали житомиряни на реконструкцію літака ТУ-104а завдяки розважально-музичному фестивалю «Крила», який відбувся 12 травня  Організатори запевняють, що не збираються зупинятися на досягнутому.

Під час фестивалю «Крила» зібрали майже дванадцять тисяч гривень на реконструкцію літака в житомирському парку

У середу, 16 травня, у Житомирській міській раді відбувся підрахунок зібраних коштів на акції «Мрієш – дій! Літаку – крила!». 

 

Організатори показали всі п`ять скриньок. Перед тим, як відкрити скриньки,  присутніх запевнили, що вони опломбовані, відповідно підрахунок буде чесний. Найбільше коштів нарахували в скрині №3 – 3149 грн, загалом завдяки благодійній акції зібрали 11 482 грн. Кошти перерахують у Фонд громади Житомира, які будуть чекати початку ремонту літака.  Організатори запевняють, що не збираються зупинятися на досягнутому і в подальшому братимуть участь у подібних заходах.

Нагадаємо, 12 травня у житомирському міському парку ім. Ю.Гагаріна відбувся фестиваль «Крила». Дана подія мала насичену програму, а саме: байк-шоу, лекції, тренінги, майстер-класи, тематичний кінопоказ тощо.

Тетяна Павловська

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up