Петиція проти 5G в Україні набрала достатню кількість голосів

Петиція проти 5G в Україні набрала достатню кількість голосів

Документ вже підписали більше 25 000 чоловік, а значить тепер його повинен розглянути Зеленський.

Активісти вимагають не запроваджувати цю технологію в нашій країні до тих пір, поки «не з'явиться клінічне підтвердження безпеки 5G для здоров'я людини».

Як зазначає онлайн-медіа «MC.today», петиція до Президента України про заборону запуску п'ятого покоління мобільного зв'язку набрала більше 25 тисяч голосів, необхідних для її розгляду. 

«Заборонити впровадження 5G - за вкрай негативний його вплив на здоров'я!» - говорить заголовок петиції на сайті Президента. Ніяких аргументів проти п'ятого покоління мобільного зв'язку в тексті петиції не наводять. Лише вимагають не вводити його в Україні.

«Без клінічно підтвердженою доказової бази щодо безпеки даного виду зв'язку просимо не вводити його в нашій країні!» - написано в супровідному тексті.

6 липня петиція набрала необхідну кількість голосів. Тепер адміністрація Президента зобов'язана розглянути її і дати офіційну відповідь.

Автор петиції як доказ шкідливості 5G недавно опублікував відеозапис з мертвими бджолами: «Сотні бджіл впали мертвими біля вишки 5G. Знищуємо природу далі. В ж ... таку «науку»!». Але яка саме причина гибелі бджіл, так і невідомо. 

Нагадуємо, що раніше була спроба заборонити Wi-Fi, мобільний зв'язок та індивідуальні номери для податкової. Також постійно намагаються заборонити без будь якого наукового пояснення щеплення та розвиток комп’ютерних технології, пояснюючі, що це «винахід диявола».

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:37 У Бердичівському і Коростенському районах упродовж доби вогнеборці ліквідували загоряння у зерносушках 11:06 У листопаді на Житомирщині середня вартість однокімнатної квартири на «вторинці» знизилася на 7% 10:17 У Баранівці у відділенні поліції запрацювала система Custody Records 09:44 У Коростені на пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка Від читача 16:22 БРАМА 09:00 13 грудня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 16:55 Листування з «іноземцем» обернулося для пенсіонерки втратою понад 250 тис. грн: бердичівські поліцейські розпочали розслідування 16:30 Віталій Бунечко провів нараду щодо енергетичної безпеки Житомирщини 16:00 Актори Житомирського театру ляльок провели інтерактивний новорічний захід для дітей на Путятинській площі photo_camera 15:40 Віталій Бунечко: У Коростені обговорили збереження археологічної спадщини Житомирщини 15:22 Презентували проєкт бюджету Житомирської громади на 2026 рік 15:00 У Житомирі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14:40 Бердичівлянин «гарантував» знайомому інвалідність за 3 000 доларів: фігурант отримав підозру photo_camera 14:18 Радомишльській громаді повернуто приміщення та заборгованих 430 тис. грн за його оренду 14:00 Зʼявилась мапа нітратного забруднення підземних вод: на Житомирщині концентрація нітратів у воді складає 40,3% 12:39 12 грудня — День створення 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади 12:19 У Черняхові виявили 5 артилерійських снарядів часів Другої світової 12:00 Представники Оліївської громади відвідали Дар'ївську громаду на Херсонщині, аби передати подарунки дітлахам та педагогам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up