Перший раз у перший класс!

Перший раз у перший класс!

До свята 1 вересня подарунки отримали і першокласники.

Пакунки з канцелярією (зошити, олівці та розмальовка) 1 вересня отримав  кожен першокласник у кожній школі міста Радомишль.

Дмитро Щипанський особисто робив подарунки дітям.          

Також ГО "Радомишляни" щиро вітає всіх вчителів, дітей та їх батьків з початком начального року!

Перший раз у перший класс!, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up