Перший раз у перший класс!
До свята 1 вересня подарунки отримали і першокласники.
Пакунки з канцелярією (зошити, олівці та розмальовка) 1 вересня отримав кожен першокласник у кожній школі міста Радомишль.
Дмитро Щипанський особисто робив подарунки дітям.
Також ГО "Радомишляни" щиро вітає всіх вчителів, дітей та їх батьків з початком начального року!

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.