Перша леді України Марина Порошенко приїхала до Житомира на відкриття новоствореної медіатеки в школі №28

Під час літніх канікул у школі активно проводились роботи щодо створення сучасної бібліотеки. На обладнання медіатеки було витрачено з міського бюджету понад 400 тис. грн.

Перша  леді України Марина Порошенко приїхала до Житомира на відкриття новоствореної  медіатеки в школі №28

У суботу, 2 вересня з робочим візитом до Житомирської області завітали дружина президента Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

В цілому з нового навчального року в інклюзивних школах - учасниках пілотного проекту Благодійного фонду Порошенка розпочали свою роботу 68 медіатек.

«У Житомирській області вже функціонує 6 медіатек, і до кінця навчального року ми матимемо зовсім іншу цифру. Адже сучасні бібліотеки – це не лише джерело знань, а й інтерактивний простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, з урахуванням її індивідуальних особливостей», – наголосила  Марина Порошенко.

Також перша леді наголосила на тому, що з 1 вересня розпочинається впровадження нового проекту у школі – ресурсні кімнати.

«І медіатека, і ресурсна кімната досить привабливі за бюджетом. Якщо медіатека в середньому коштує 375 тис. грн, то ресурсна кімната – 430 тис. грн. Це реальні гроші, які можуть витратити місцеві бюджети, і можна підключити соціально активний бізнес. Адже ми робимо це все для наших дітей, які зможуть отримати кращі знання», - підкреслила дружина Президента.

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, на сьогоднішній день вже 9% шкіл включилися до інклюзивної освіти.

«Якщо порівнювати з минулим періодом, то на 56% збільшилась кількість дітей, які приходять до школи. І це відбувається як в області, так і в обласних центрах. Лідерами сьогодні є Київська, Волинська, Житомирська, Дніпропетровська області, але для нас дуже важливо, щоб це відбувалося по всій Україні», - розповів Геннадій Зубко.

Цього ж дня дружина Президента Марина Порошенко ознайомилася з ходом робіт з облаштування медіатеки в Хорошівській гімназії та в гуманітарній гімназії № 23 ім. М. Очерета. А також взяла участь у гала-концерті музично-освітнього табору Music Camp International, який цього року проходить у Житомирі.

Нагадаємо, засновник та президент програми Music Camp International – диригент, викладач Констанція Фортунате, яка з 2014 року має звання Почесного Посла Миру в Україні. Музично-освітні табори уже проходили в Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Черкасах, Запоріжжі, Чернівцях, Стрию.

Коментарі

Обидва підозрюваних – 27-річні жителі обласного центру, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошує житомирян на «Космічну зарядку»!

19 червня на головній сцені вул. Михайлівської відбудеться театралізоване дійство для дітей «Кольорові канікули. Ура!» за...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up