Перша леді України Марина Порошенко приїхала до Житомира на відкриття новоствореної медіатеки в школі №28

Перша  леді України Марина Порошенко приїхала до Житомира на відкриття новоствореної  медіатеки в школі №28

Під час літніх канікул у школі активно проводились роботи щодо створення сучасної бібліотеки. На обладнання медіатеки було витрачено з міського бюджету понад 400 тис. грн.

У суботу, 2 вересня з робочим візитом до Житомирської області завітали дружина президента Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

В цілому з нового навчального року в інклюзивних школах - учасниках пілотного проекту Благодійного фонду Порошенка розпочали свою роботу 68 медіатек.

«У Житомирській області вже функціонує 6 медіатек, і до кінця навчального року ми матимемо зовсім іншу цифру. Адже сучасні бібліотеки – це не лише джерело знань, а й інтерактивний простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, з урахуванням її індивідуальних особливостей», – наголосила  Марина Порошенко.

Також перша леді наголосила на тому, що з 1 вересня розпочинається впровадження нового проекту у школі – ресурсні кімнати.

«І медіатека, і ресурсна кімната досить привабливі за бюджетом. Якщо медіатека в середньому коштує 375 тис. грн, то ресурсна кімната – 430 тис. грн. Це реальні гроші, які можуть витратити місцеві бюджети, і можна підключити соціально активний бізнес. Адже ми робимо це все для наших дітей, які зможуть отримати кращі знання», - підкреслила дружина Президента.

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, на сьогоднішній день вже 9% шкіл включилися до інклюзивної освіти.

«Якщо порівнювати з минулим періодом, то на 56% збільшилась кількість дітей, які приходять до школи. І це відбувається як в області, так і в обласних центрах. Лідерами сьогодні є Київська, Волинська, Житомирська, Дніпропетровська області, але для нас дуже важливо, щоб це відбувалося по всій Україні», - розповів Геннадій Зубко.

Цього ж дня дружина Президента Марина Порошенко ознайомилася з ходом робіт з облаштування медіатеки в Хорошівській гімназії та в гуманітарній гімназії № 23 ім. М. Очерета. А також взяла участь у гала-концерті музично-освітнього табору Music Camp International, який цього року проходить у Житомирі.

Нагадаємо, засновник та президент програми Music Camp International – диригент, викладач Констанція Фортунате, яка з 2014 року має звання Почесного Посла Миру в Україні. Музично-освітні табори уже проходили в Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Черкасах, Запоріжжі, Чернівцях, Стрию.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up