Перевірки громадського транспорту та перейменування Новограда-Волинського: теми, які житомиряни активно обговорювали у мережі Facebook

Перевірки громадського транспорту та перейменування Новограда-Волинського: теми, які житомиряни активно обговорювали у мережі Facebook

Житомирські патрульні знову перевіряють стан громадського транспорту, який курсує містом, а  Новоград-Волинському хочуть повернути історичну назву.

Такі теми житомиряни обговорювали найактивніше у мережі Facebook за останній тиждень.

У Житомирі патрульні відновили перевірки пасажирського транспорту на наявність документів та техстан

У Житомирі відновили перевірки технічного стану транспорту, який перевозить пасажирів. Через збройну агресію росії такі перевірки призупиняли, але зараз патрульні за допомогою мобільних діагностичних станцій знову здійснюють контроль над перевізниками.

Житомиряни в коментарях до новини ділились власним досвідом пересування на громадському транспорті та радили які б ще маршрути варто було б перевірити.

 «110 маршрут-чудові автобуси. Перевірте 8 і 121, це жах», – прокоментувала Галина Стец.

Галину підтримала Тетяна Іванкевич: «Це точно, вчора їхала в 8 це жах. Просто розвалюється находу, не їде – повзе».

 «Почему нет в маршрутках валидаторов? Почему в троллейбусах хотя бы на задних дверях не поставить валидаторы? Это просто издевательство особенно на 15 и 15а маршрутах. Народу едет на пляж ужас сколько. Нельзя всем зайти на средние двери где стоит один валидатор. Просьба над народом не издеваться, а то штрафы быстро выписывают. Когда научимся делать хорошее для людей?» – запитує Тамара Коваль.

 «А є хоч одна транспортна одиниця, яка відповідає всім критеріям?» – цікавиться Tetiana Sannikova.

 «А те як маршрутки затрамбовують пасажирів поліцію не цікавить? На кожному виїзді з міста. Ну так поліція на хабарях пасеться за свою "сліпоту" напрямок біля водоканалу в напрямку Чуднова, особливо у п’ятницю та перед іншими вихідними, у години після вже 16:00. корупція сприяє небезпеці пасажирів», – написав Iwan Pochreszczenyj.

«Кормушка запрацювала», – підсумувала Люба Кирилюк.

Рішення про перейменування міста Новограда-Волинського прийнято

Під час другого пленарного засідання двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання депутати підтримали доленосне рішення для громади, а саме повернення місту історичної назви Звягель.

Остаточне рішення щодо присвоєння місту назви Звягель затверджуватиме Верховна Рада України.

Думки з цього приводу різняться, хтось з житомирян та мешканців Новограда-Волинського підтримує перейменування міста, хтось – навпаки.

 «Як на мене, то не на часі. Зміна назви – це мільйони… Краще їх зараз спрямувати на нашу армію. А вже після перемоги та відбудови, якщо буде бажання – будь ласка", – написала Olena Ivanchuk.

«Чудово, менше російського імперіалізму в назвах, більше історичних топонімів», – говорить Галина Ковальчук.

«Звягель – це історія України, а Новоград -Волинський ніякого враження не ніс», – прокоментувала Любов Чередниченко.

 «Звягелю бути! Ні – назві, що надала місту російська імператриця, щоб знищити нашу славну історію», – прокоментувала Anna Haponiuk.

«Дурістика. Мабуть вони забули ,що в Україні йде війна. Невже у них немає більш важливих питань», – каже Лілія Никончук.

 «Мешканців Новоград-Волинська ви хоч запитали про це? Це не актуальна проблема у вашому місті, важливішими справами на сам перед займіться. Зміна назви на рівень життя та інше не вплине», – написав Roman Kharchuk.

«Новоград несе позитивну енергетику для мешканців, негаразди обходять місто стороною. Любе перейменування впливає і на людей, і на місто, міняє карму!» – каже Elena Timoshenko.

«Нарешті, тепер я – звягельчанка!» – написала Olga Vasylivna.

«Зовсім не фанат перейменувань, але Звягель звучить краще на слух. Гарніше, мелодійніше. Також віддали данину історії! Супер!» – говорить Max Verganovskiy.

Анна Сергієнко

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Олена Григор'єва

    Я проти Звягеля ! Депутати приняли таке рiшення,мiстян  хтось спитав?

keyboard_arrow_up